Drgawki

Drgawki we śnie symbolizują brak pewności siebie. Ponadto mogą oznaczać, że tłumisz lub nawet zabijasz pewien aspekt swojej osobowości. Utraciłeś równowagę w życiu i straciłeś zdolność do właściwego dokonywania wyborów.

Szczegółowe znaczenie snu o drgawkach:

Gdy we śnie masz drgawki to może to oznaczać, że nie jesteś w stanie sprostać czyimś oczekiwaniom. Być może Twoi rodzice lub partner mają wobec Ciebie duże wymagania, których nie jesteś w stanie spełnić. To powoduje, że próbujesz się od tego odciąć, zamykając się w sobie.

Jeżeli we śnie widzisz osobę, która ma drgawki, to oznacza to, że powinieneś być bardziej stanowczy i asertywny. Być może w twoim życiu ktoś wywiera na ciebie silny wpływ i próbuje tobą dyrygować.

Sen o dziecku mające drgawki wskazuje, że twoje życie zmierza donikąd. Być może czujesz, że w życiu nic nie osiągnąłeś, ani w pracy, ani w życiu prywatnym. Zamiast użalać się nad sobą, postaraj się dokonać zmiany swoich nawyków.

Jeżeli drgawki ma twój partner to taki sen oznacza, że masz nierzeczywiste oczekiwania. Ponadto sen może wskazywać na brak działania i inicjatywy. Być może, zamiast skupić się na działaniu, tylko planujesz lub snujesz opowieści, co by było, gdyby. Bez działania nie ma efektu, a jeżeli twoim jedynym działaniem jest bajkopisarstwo to chociaż napisz książkę lub załóż blog i zobacz, do czego to Cię doprowadzi.

Gdy napad drgawek występuje u twojego wroga, to może to oznaczać, że dokonałeś błędnej oceny sytuacji, lub dokonałeś złego wyboru i teraz nie daje Ci to spokoju. Zamiast skupić się na rozpamiętywaniu przeszłości, zastanów się co może zmienić, aby ruszyć naprzód.

Zobacz również znaczenie snu o epilepsji.