Dorsz

  Sen o dorszu wiąże się ze zdrowiem, cierpliwością, równowagą psychiczną i sukcesem. Na ogół odnosi się do cyklu życia, bez względu na to co się teraz stanie wszystko ułoży się dla Ciebie pomyślnie. W negatywnym znaczeniu dorsz może stanowić zapowiedź, że czas pokoju już wkrótce niefortunnie się dla Ciebie skończy.
  Kiedy jesz dorsza we śnie, wówczas jest to znak, że powinieneś zwrócić szczególną uwagę na własne zdrowie, które przez ostatnie miesiące zostało nieco nadwyrężone.
  Jeśli śnisz, że łowisz dorsza w rzece lub morzu jest to znak, że musisz lepiej zadbać o własne zdrowie. Łowienie go w oceanie jest symbolem równowagi psychicznej i cierpliwości, którą przejawiasz w wielu dziedzinach Twojego życia.
  Jeśli we śnie widzisz wiele dorszy, wówczas jest to zapowiedź obfitości i sukcesu finansowego w przyszłości.
  Gdy przyrządzasz dorsza we śnie jest to oznaką, że ktoś bardzo Ci bliski wyciągnie do Ciebie dłoń, by poprosić Cię o pomoc, jeśli postarasz się udzielić swojego wsparcia w przyszłości będziesz mógł liczyć na rekompensatę.
  Sen o dorszu smażonym w głębokim tłuszczu świadczy o tym, że pewien człowiek coś przed Tobą ukrywa.
  Dorsz wędzony to znak, że spotkasz na swojej drodze ludzi, którzy przyczynią się do Twojego tryumfu i życiowego zadowolenia.
  Jeśli śnisz o dorszu pływającym w mętnej wodzie, jest to zwiastunem problemów i komplikacje w prostych dziedzinach życia, może być również zapowiedzią cierpienia oraz bólu emocjonalnego.