Disco polo

Motyw disco polo pojawiający się we śnie świadczy o nadmiernym relaksie i wypoczynku w stosunku do pracy, która powinna być wykonana przez śniącego w ramach spełnienia codziennych obowiązków. Według sennika disco polo wróży w snach poznanie miłej osoby, która zaburzy 'Twój dobowy rytm.

Podstawowe znaczenie snu o disco polo:

Jeśli słuchasz disco polo w samochodzie lub w autobusie wówczas oznacza to, że bliska osoba zaskoczy Cię bardzo pozytywnie. Twoja radość nie będzie miała końca.

Gdy śnisz, że śpiewasz piosenkę disco polo jest to znak, że uskutecznisz swoje kontakty i dotrzesz do ludzi, którzy będą dla Ciebie bardzo pomocni.

Słuchanie disco polo na rodzinnym festynie oznacza, że w pewnej niewygodnej kwestii będziesz stale upierać się przy swoim, zamkniesz się także na słuchanie innych, którzy być może nawet pragną Ci pomóc.

Słuchanie muzyki disco polo to nie najlepszy znak. Zwykle wieszczy prowadzenie hulaszczego trybu życia oraz odkładanie na później zadań związanych z pracą zawodową.

Jeśli spotykasz gwiazdę disco polo wówczas może się okazać, że będziesz zazdrościć osiągnięć swojemu pracowitemu przyjacielowi.

Zobacz także:

  • Posąg
  • Folwark
  • Rampa