Dialog

Dialog w snach jest oznaką dążenia do pojednania i porozumienia. Najprawdopodobniej odnajdziesz wspólny język z osobą, z którą do tej pory nic Cię nie łączyło. Nić porozumienia pojawi się między Wami w najmniej spodziewanym momencie Twojego życia. Sennik przypomina, że szukanie z kimś wspólnego dialogu zawsze jest pozytywnym znakiem i dobrze wróży na przyszłość.

Podstawowe znaczenie snu dialog:

Jeśli śnisz, że prowadzisz z kimś dialog oznacza to, że dzięki swoim rozbudowanym kontaktom otrzymasz wreszcie lepszą posadę niż dotychczas.

Pewien człowiek sprawi, że wreszcie otworzysz się na ludzi i świat. Droga, którą zaczniesz kroczyć początkowo będzie długa i wyboista lecz po pewnym czasie zmieni się na bardziej przyjemną.

Nieudany dialog we śnie jest to dla Ciebie znak, że wszystko co robisz nie zmierza w odpowiednim kierunku. Osoba, o której śnisz może wieszczyć, że w rzeczywistym życiu także nie będziesz mógł z kimś odnaleźć wspólnego języka. Dlatego według sennika należy nieco spuścić z tonu i nie brnąć uparcie i samotnie do celu.

Dialog przywódców oznacza we śnie, że oczekujesz na jakąś ważną wiadomość bądź masz nadzieję na pozytywną realizację jakiegoś planu. Jeśli w Twoim śnie przywódcy odnajdują wspólny dialog oznacza to, że Twój plan wypali. Jeśli zaś nie zamiast rozpaczać, lepiej przygotuj się na nieuchronną porażkę.

Dialog w senniku mistycznym:

Zgodnie z wiedzą zawartą w senniku mistycznym dialog we śnie jest oznaką wspólnego porozumienia dwóch zwaśnionych stron. Najczęściej wróży pojednanie po latach ciężkich zmagań oraz zawarcie przymierza z wrogiem.

Zobacz także:

  • Niemoc
  • Karaluchy
  • Wódka