Dezynfekcja

Dezynfekcja we śnie zwykle zwiastuje oczyszczenie atmosfery we własnym otoczeniu, niepohamowane życiowe zmiany a także pojawienie się korzystnych okazji w życiu zawodowym bądź miłosnym śniącego. Zgodnie z sennikiem dezynfekcja świadczy o tym, że stare przedsięwzięcia oraz nudne obowiązki odejdą teraz w zapomnienie. Nie patrząc w przeszłość, zaczniesz się wreszcie interesować ambitnymi wyzwaniami. Sen o dezynfekcji może również świadczyć o nadmiernym dbaniu o higienę w rzeczywistym życiu.

Znaczenie snu o dezynfekcji:

Jeśli śnisz, że widzisz jak ktoś dokonuje dezynfekcji jest to znak, że poczujesz przypływ sił oraz nabierzesz w życiu więcej optymizmu. Dzięki szerokim kontaktom spełnisz także swoje życiowe plany.

Kiedy sam dezynfekujesz jakieś pomieszczenie w marzeniach sennych oznacza to, że Twoje opinie zainteresują wszystkich wokół. W sprawach osobistych będziesz mógł liczyć na więcej zaproszeń na towarzyskie spotkania i ważne imprezy.

Dezynfekcja całego ciała jest w snach oznaką, że nie uda Ci się zatrzymać rozpoczętych zmian, dlatego będziesz musiał dostosować się do nowych życiowych okoliczności. Sennik wieszczy, że atmosfera w domu oczyści się.

Używanie środka dezynfekcyjnego do rąk to zgodnie z wiedzą z sennika oznacza, że pozostaniesz w dobrym zdrowiu pomimo Twoich niehigienicznych nawyków i przyzwyczajeń.

Dezynfekcja w zakładzie pracy to według sennika znak, aby w życiu zawodowym nie przesadzać z nadmiernymi uprzejmościami gdyż może przyczynić się to do utraty korzystnej okazji. Jeśli wypraszają Cię drzwiami, to wróć oknem.

Jeśli we śnie dezynfekujesz dom bądź mieszkanie stanowi to ostrzeżenie, aby nie obiecywać zbyt wiele pewnym osobom. Ta rada może uchronić Cię zarówno od miłosnych jak i zawodowych kłopotów.