Datek

Datek w snach jest oznaką pogłębiających się braków emocjonalnych, zachwianego stanu równowagi bądź utraty sił witalnych. Jeśli to Ty dajesz komuś datek we śnie, wówczas jest to znak, że pragniesz wesprzeć bliską osobę, która znajduje się w potrzebie. Jeśli jednak to Ty otrzymujesz od kogoś datek, oznacza to, że znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia i będziesz musiał poprosić kogoś o wsparcie.

Podstawowe znaczenie snu o datku:

Datek w kościele jest wyrazem tęsknoty za zwykłą codziennością. Być może w Twoim życiu zaszło do tej pory wiele zmian, w związku z czym pragniesz wypoczynku oraz powrotu do normalnego trybu życia.

Jeśli widzisz datek, jest to znak, że w pewnej sprawie poddasz się bez walki. Pamiętaj jednak, że palenie za sobą mostów może nie dać Ci pożądanych efektów.

Wręczanie komuś datku może wieszczyć w snach, że stracisz czyjś respekt i zaufanie. Przez mały błąd ludzie przestaną Cię poważnie traktować.

Jeśli go nie przyjmujesz, wówczas sennik przypomina, by zamiast skarżyć się wszystkim na własne życie, lepiej weź się w garść i nie zwlekaj z podjęciem w ważnych decyzji.

Zbieranie datków jest w snach zapowiedzią otrzymania mądrej wskazówki od wartościowego człowieka.

Duży datek interpretowany jest w snach jako zaproszenie do pogłębiania swojej wiedzy, zwiększania bogactwa wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Mały datek świadczy o tym, że zatracisz się do reszty w swoich ideałach, które nie będą popierane w stu procentach przez Twoich bliskich i przyjaciół. W pewnym momencie prawdopodobnie pozostaniesz sam, lecz nie smuć się, bo sytuacja ta kiedyś na pewno się odwróci.

Zobacz także:

  • Magazyn
  • Arka
  • Dowcip