Sennik Daleko

  Jeśli mieszkasz od kogoś daleko, jesteś oddalony od swoich bliskich, miejsca zamieszkania bądź pracy, wówczas sen zwiastuje skrócenie dystansu pomiędzy Tobą a osobą, która jest Ci bardzo bliska. Sen może wieszczyć również odbycie w najbliższej przyszłości podróży, podczas której zacznie doskwierać Ci tęsknota i osamotnienie.
  Jeśli we śnie patrzysz w dal oznacza to, że Twoja przyszłość rysuje się w pozytywnych barwach, możesz spodziewać się samych radosnych chwil i szczęścia.
  Kiedy śnisz, że patrzysz na kogoś z oddali przez lornetkę oznacza to, że ktoś od dłuższego czasu nie jest z Tobą szczery i skrywa przez Tobą sekrety, które mogą sprawić, że zaczniesz postrzegać Tę osobę z zupełnie innej perspektywy.
  Gdy rzucasz czymś daleko, wówczas sen może świadczyć o tym, że wybiegasz myślami zbyt daleko w przyszłość, powinieneś raczej skupić się na tym, co aktualnie robisz, aby nie przegapić możliwości, które są w zasięgu Twojej ręki.
  Kiedy śnisz, że nie możesz czegoś dostrzec bo jest zbyt daleko to znak, że masz poczucie emocjonalnego osamotnienia w stosunku do osoby, która wiele dla Ciebie znaczy.
  Kiedy we śnie patrzysz na kogoś bądź coś z daleka jest to oznaką, że czujesz się samotnie bądź masz wrażenie, że pewna sfera życie jest dla Ciebie nieosiągalna.
  Jeśli we śnie jesteś oddalony od innych ludzi, stanowi to zapowiedź pozytywnych wieści z odległych stron.