Czytanie w myślach

  Czytanie w myślach we śnie jest oznaką wejścia na wyższy poziom świadomości duchowej, zrozumienia potrzeb innych ludzi oraz chęci poznania czyjegoś wnętrza i temperamentu. Komunikacja telepatyczna, która w naturalny sposób prowadzi do wyższego rozwoju duchowego uważana jest za coś nie do końca poznanego i zrozumiałego dla zwykłego człowieka. Jest we śnie panaceum na wiele problemów, z którymi śniący będzie musiał borykać się na co dzień.
  Jeśli czytasz w czyichś myślach, to znak, że pewne umiejętności zdobędziesz tylko dzięki rzeczywistej praktyce i doświadczeniu, wszystko będzie także zależało od Twojej silnej woli.
  Gdy chcesz czytać w czyichś myślach, lecz nie możesz to znak, że będziesz szczególnie podatny na presję, którą zacznie wywierać na Tobie najbliższe otoczenie. Powinieneś raczej otaczać się ludźmi, którzy są dla Ciebie mili i sympatyczni.
  Gdy ktoś czyta Ci w myślach we śnie zwiastuje to, że ktoś otworzy przed Tobą drzwi do wielu przyjemnych rozrywek towarzyskich.
  Jeśli ktoś kłamie, że czyta w Twoich myślach, wówczas sen zwiastuje, że osiągniesz swoje niecne cele w wyniku zmowy, sprytnego podstępu bądź oszustwa.
  Kiedy śnisz, że widzisz jak ktoś czyta w cudzych myślach to znak, że po wielu zniechęcających próbach wreszcie zapali się małe światełko w tunelu i zdobędziesz to, co od dawna pragnąłeś osiągnąć w swoim życiu.