Sennik Czołg

Czołg we śnie jest oznaką zagrożenia, będziesz musiał bronić własnych przekonań, a nawet stanąć z kimś do konfrontacji lub uciec się do przemocy. Sen o czołgu oznacza, że prawdopodobnie zmierzysz się z kimś, kto ma wyższą pozycję od Ciebie.

Szczegółowa symbolika snu o Czołgu:

Gdy stoisz obok czołgu, senniki najczęściej interpretują taki sen jako potrzebę uspokojenia się i zachowania umiaru we wszystkim, co robisz. Być może kłębią się w Tobie negatywne emocje lub wkrótce ktoś podwyższy Ci w jakiś sposób ciśnienie. Postaraj się zachować spokój, a przede wszystkim nie daj się nikomu sprowokować.

Widok strzelającego czołgu może stanowić ostrzeżenie przed ludźmi, którzy pragną Ci zaszkodzić. Być może ktoś, kto jest Ci bliski a nawet jeden z Twoich przyjaciół będzie chciał Cię wykorzystać do osiągnięcia własnych korzyści.

Jeżeli w swoim śnie prowadzisz czołg, to wkrótce osiągniesz ponad przeciętne zyski. Możliwe, że niedługo dostaniesz awans lub podwyżkę. W najbliższym okresie nikt nie będzie także w stanie stanąć na Twojej drodze do celu.

Naprawianie czołgu we śnie jest zapowiedzią trudnego do zrealizowania zadania. Być może przedsięwzięcie, którego się podjąłeś okaże się bardziej ambitne niż Ci się początkowo wydawało i zajmie Ci więcej czasu niż zakładałeś. Choć starasz się wszystko pogodzić, ale przez to tak naprawdę nic nie idzie do przodu. Skup się na jednym zadaniu, zakończ je i dopiero wtedy przejdź do następnego.

Leżenie pod czołgiem w snach reprezentuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Zastanów się czy osoby, z którymi prowadzisz interesy w jakiś sposób Cię nie wykorzystują.

Zniszczenie czołgu jest symbolem pojednania. Prawdopodobnie dawna waśń dobiegnie końca i pogodzisz się z osobą, z którą od dawna prowadziłeś spór. Możliwe, że nie wszystko pójdzie gładko i będziesz musiał wznieść swoje zdolności dyplomatyczne na wyżyny.