Sennik Czkawka

Czkawka we śnie zwiastuje upokorzenie i przykrości. Możliwe, że będziesz mieć do czynienia z osobą, która mówi co myśli i nie zwraca przy tym uwagi na uczucia innych. Osoba Ta może przypomnieć Ci o pewnych wydarzeniach z przeszłości, o których wolałbyś zapomnieć.

Szczegółowa symbolika snu o czkawce:

Jeżeli we śnie masz atak czkawki, to możliwe że nie wiesz co chcesz robić w swoim życiu. Czujesz, że droga którą obrałeś donikąd Cię nie zaprowadzi przez co wciąż przeżywasz chwile zwątpienia. Zastanów się czy nie lepiej teraz dokonać zmiany, zamiast mieć poczucie kolejnych utraconych lat.

Pojawienie się we śnie czkawki u innych najczęściej zwiastuje rozstanie. Nie musi to dotyczyć jedynie związku, ale również może być to rozstanie z pracą. W innym znaczeniu taki sen może oznaczać pojawienie się złośliwych plotek na Twój temat. Najlepszy sposobem może okazać się po prostu przeczekanie tego okresu, zamiast dawanie prowodyrom jedynie pożywki do dalszego bawienia się Twoim kosztem.

Gdy nie możesz pozbyć się czkawki to taki sen najczęściej oznacza, że nie jesteś ze sobą szczery. Doskonale zdajesz sobie sprawę ze swoich wad bądź pewnych problemów. Choć wiesz jak temu zaradzić, jednak nie robisz nic, aby to zmienić. Być może powodem tego są Twoje autodestrukcyjne skłonności, wszak lepiej narzekać na cały otaczający Cię świat niż wziąć sprawy w swoje ręce i każdego dnia walczyć o lepsze jutro.

Gdy śnisz o poradzeniu sobie z czkawką, wówczas oznacza to, że przeprowadzisz z kimś szczerą rozmowę. Prawdopodobnie masz z kimś jakiś zatarg lub wciąż mierzysz się ze swoimi nierozwiązanymi problemami.

Gdy inna osoba przestaje mieć czkawkę wówczas może wskazywać to, że otaczają Cię życzliwi i uczciwi ludzie. Bez względu na to jak trudna i skomplikowana jest Twoja sytuacja, zawsze będziesz mógł liczyć na swoich przyjaciół. Takie znajomości to skarb, dlatego zadbaj o to, by Oni też mogli zawsze na Ciebie liczyć.

Jeżeli śnisz, że masz czkawkę oraz śmiejesz się do rozpuku w tym samym czasie, to taki sen oznacza, że ktoś Cię pocieszy. Prawdopodobnie znajoma osoba przekaże Ci dobrą wiadomość lub Twój partner sprawi Ci miłą niespodziankę. W każdym razie wydarzy się coś, co poprawi Ci humor i poczujesz się z tego powodu lepiej.

Gdy czkawkę ma Twoje dziecko i pozostajesz na to obojętny, to taki sen odzwierciedla Twój egoizm. Możliwe również, że podążasz swoimi drogami, nie przejmując się otaczającym Cię światem, jednak zamiast realizować życiowe cele wolisz dobrą zabawę do tego stopnia jakby miało nie być jutra.