Sennik Czekolada

  Sen o czekoladzie jest odzwierciedleniem życiowej radości, relaksu oraz romantycznej miłości. Czekolada to bowiem przysmak, który cieszy podniebienia ludzi na całym świecie. Może być podawany w różnej formie, łagodzi wszelkie dolegliwości, również te emocjonalne. Czekolada we śnie jest symbolem miłości, świętowania i nagrody. Sennik mówi, że czekolada jest również zwiastunem udanych przygód, pozytywnych wrażeń a także zapowiedzią nawiązania korzystnych znajomości w przyszłości.

Szczegółowe znaczenie snu o czekoladzie:

  Widok czekolady oznacza, że zaczniesz oddawać się w życiu zbyt wielu ekscesom. Jeśli chcesz poprawić obecną sytuację, lepiej postaraj się zapanować nad swoimi żądzami.
  Jeśli jesz czekoladę to znak, że boisz się pozwolić sobie na wszystko, na co zasługujesz w swoim życiu. Sen zwiastuje, że zaczniesz cieszyć się z małych rzeczy w Twoim życiu oraz przeżyjesz chwile pełne zmysłowości.
  Jedzenie białej czekolady we śnie to nic innego jak zapowiedź, że w nadszedł czas na zmiany. Uspokoisz się dopiero wtedy, kiedy chaos w Twoim życiu przeminie a Ty doznasz odrobiny smaku stabilizacji.
  Czekolada w opakowaniu oznacza według sennika, że trudniej będzie Ci osiągnąć teraz swoje cele. Nawet jeśli na Twojej drodze staną poważne przeszkody, efekt końcowy i tak będzie wart wzmożonego wysiłku.
  Niezapakowana czekolada wieszczy w marzeniach sennych, że odkryjesz prosty sposób na uzyskanie od życia tego, czego tak bardzo oczekujesz.
  Jeśli we śnie otrzymałeś czekoladę jako prezent oznacza to, że myślisz o romantycznej miłości. Prawdopodobnie w Twoim życiu jest ktoś wyjątkowy lub wciąż czekasz na Tę wyjątkową osobę.
  Czekolada w proszku jest oznaką, że odczuwasz gorycz, która jest przeszkodą pozwalającą na życiowe spełnienie oraz doznanie uczucia przyjemności i relaksu.
  Gdy jesz dużą ilość czekolady jest to sygnał, iż masz tendencję do nadmiernego rozpieszczania się. Dobrze jest od czasu do czasu zrobić sobie przerwę, ale także nie można całkowicie ignorować innych obowiązków.
  Kiedy dajesz komuś czekoladę w prezencie jest to oznaką, iż pragniesz zdobyć przychylność pewnego człowieka.
  Gdy śnisz, że dostajesz od kogo czekoladę jest to zapowiedzią, że spotkasz na swojej drodze prawdziwych przyjaciół.
  Kupno czekolady jest w snach zapowiedzią, że po długim namyśle wpadniesz wreszcie na pomysł, w jaki sposób wpłynąć na pewną osobę, aby właściwie rozwiązać pewną niefortunną sprawę.
  Roztopiona czekolada to znak, że w pewnej sferze swojego życia doświadczysz rozczarowania lub będziesz zmuszony, aby dostosować się do pewnych zmian.