Sennik Czek

  Czek we śnie symbolizuje złożoną obietnicę, z której będziesz musiał się wywiązać. Sen niekiedy może być również ostrzeżeniem, aby nie składać pustych deklaracji, jest także oznaką, że Twoja ciężka praca będzie Ci się opłacać a w przyszłości otrzymasz za nią rekompensatę o jakiej nigdy wcześniej nie śniłeś. Sen jest symbolem akceptacji, wzniosłych obietnic, wskazuje na szanse i zagrożenia wynikające z podejmowania różnego typu transakcji finansowych planowanych na najbliższą przyszłość.
  Jeśli widzisz czek we śnie jest to znak, że czujesz się czyimś dłużnikiem. Być może w ostatnim czasie zaciągnąłeś kredyt bądź pożyczyłeś od kogoś pieniądze. Sen oznacza również, że jeśli wykażesz się odrobiną cierpliwości, wówczas osoba, która coś Ci obiecała na pewno dotrzyma słowa.
  Pusty czek reprezentuje we śnie niewykorzystany potencjał, może również wskazywać, że mimo usilnych starań nie otrzymasz zasłużonej nagrody za swoją ciężką pracę.
  Kiedy śnisz, że wypisujesz czek, wówczas oznacza to, że zaakceptujesz sytuację, z którą przez długi czas się nie zgadzałeś, prawdopodobnie tym razem nie będziesz mieć innego wyjścia. Sen może również oznaczać, że złożysz komuś obietnicę bez pokrycia.
  Jeśli we śnie otrzymujesz czek to znak, że oczekujesz na spełnienie obietnicy kogoś, komu od dawna ufasz w kwestii własnych finansów.
  Kiedy śnisz o podartym czeku, to najwyższy czas, aby wreszcie zaufać swojej ciężkiej pracy, za którą czeka Cię wiele dobrego.
  Gdy gubisz czek we śnie to znak, że niesumiennie podchodzisz do składanych innym obietnic.

Zobacz także:

 • Ołów
 • Cud
 • Interes