Sennik Czaszka

Czaszka we śnie jest obrazem życia i śmierci a także oznaką starych i skrytych myśli. Jest również symbolem niebezpieczeństwa i zła. Według sennika zwykle wskazuje na stopniowe budowanie ważnych obszarów życia i rozwoju każdego człowieka. Ponieważ czaszka kojarzona jest z głową zatem w snach najczęściej reprezentuje ukrytą inteligencję oraz zdolności intelektualne śniącego.

Podstawowe znaczenie snu czaszce:

Sen o własnej czaszce

Jeśli we śnie widzisz własną czaszkę jest to oznaką skruchy, zwykle świadczy również o świetnych umiejętnościach organizacyjnych osoby, która o niej śni, które są zazwyczaj niezbędne do robienia dużych postępów w życiu. Sen o własnej czaszce wieszczy również, że możesz być przytłoczony poczuciem winy.

Sen o ludzkiej czaszce

Ludzka czaszka w marzeniach sennych jest oznaką szczęścia i zysków, ale może również odnosić się do zapowiedzi, że Twój prawdziwy wróg Cię skrzywdzi. Musisz zatem uważać na to, co mówisz i z kim przebywasz jeśli nie chcesz niepotrzebnie za coś oberwać. Sen o ludzkiej czaszce oznacza również, że musisz zastanowić się nad tym, co masz i czego chcesz, a następnie skupić się na powrocie do podstaw i celebrowania własnego życia.

Sennik czaszka konia

Z uwagi na duży rozmiar czaszki konia tego typu sny zwykle nie są dobrym zwiastunem. Na ogół wieszczą nieszczęścia, są także zwiastunem śmierci. Jeśli zatem śnisz o czaszce konia powinieneś zawierzyć własnemu losowi i nie zmieniać za dużo w swoim życiu zwłaszcza w sprawach, na które zupełnie nie masz wpływu.

Sennik czaszki zwierząt

Sen, w którym widzisz czaszkę innych zwierząt nie jest dobrym znakiem. Możesz spodziewać się licznych plotek na swój temat a także wielu negatywnych wydarzeń w swoim życiu. Czaszki zwierząt w snach świadczą także o tym, że musisz wreszcie bardziej brać do siebie opinie innych ludzi inaczej utkwisz w gąszczu niepotrzebnych spraw i samotności.

Sen o pękniętej czaszce

Pęknięta lub niekompletna czaszka w snach oznacza, że podczas podejmowania ważnych decyzji życiowych musisz brać pod uwagę uczucia innych ludzi. Twoje życie powinno być lepiej zorganizowane niż do tej pory inaczej w Twoim życiu będzie wciąż panował nieład i chaos.

Sennik mistyczny – czaszka:

Czaszka w senniku mistycznym jest oczywiście ucieleśnieniem śmierci podobnie jak w tradycyjnych przekładach snów. Jednak w innym znaczeniu zapowiada również szczęśliwe wydarzenia i przedsięwzięcia w życiu śniącego. Czaszka często kojarzona jest również z rozwojem duchowym, może być również wyrazem skumulowanej i nadmiernej energii, którą należy jak najszybciej wykorzystać.

Sennik czaszka:

Widok czaszki w snach jest zapowiedzią, że uda Ci się pozytywnie rozwiązać trudne sprawy. Może być także oznaką, że nie powinieneś zamartwiać się o materialną stronę życia.

Czaszka pirata jest oznaką wielkiego niebezpieczeństwa, które może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie.

Jeśli boisz się czaszki sennik ujawnia, że pewne sprawy z przeszłości, które zostały stłumione powrócą ze zdwojoną siłą.

Kilka czaszek pojawiających się w snach to znak, że jesteś gotów do podjęcia pewnego wyzwania, aby tylko osiągnąć własny cel.

Odkopanie czaszki z ziemi wieszczy śniącemu sukcesy oraz liczne korzyści materialne.

Zobacz także:

  • Trasa
  • Ślub
  • Zupa