Czakra

Sen, w którym pojawia się motyw czakry wskazuje na wyraźną blokadę przepływu energii duchowej w organizmie śniącego. Najwyraźniej jeśli pragniesz zawrzeć nowe znajomości musisz bardziej otworzyć się na ludzi. Rozróżniamy 7 czakr, które w snach mają odmienne znaczenie.

Szczegółowa symbolika snu o Czakrze:

Czakra korony promieniuje fioletowym kolorem i oznacza mądrość i intelekt.

Czakra brwi, zwana także trzecim okiem, jest reprezentowana przez światło indygo i symbolizuje zdolności psychiczne, intuicję i wzajemne zrozumienie. Tego typu sen może sugerować skupienie się na sprawach wyższej rangi.

Czakra gardła promieniuje niebieskim światłem i dotyczy głosu oraz tego, jak wyrażasz swoje opinie i przekonania w towarzystwie.

Czakra serca jest przedstawiona w kolorze zielonym i symbolizuje czystą i boską miłość do wszystkich i wszystkiego wokół.

Czakra splotu słonecznego promieniuje żółtym światłem i reprezentuje twoje relacje z bliźnimi. Zastanów się zatem, czy jesteś z kimś w konflikcie czy raczej masz do wszystkich pokojowe nastawienie.

Czakra krzyżowa jest reprezentowana przez pomarańczę. Odnosi się do spraw seksualnych i kwestii związanych z miłością.

Czakra korzenia lub podstawy promieniuje czerwonym światłem. Odnosi się do życia materialnego i fizycznego. Jeśli śni Ci się własna czakra podstawy wówczas wskazuje to na uczucie zagubienia bądź odosobnienia w rzeczywistym życiu.