Sennik Cynk

Cynk we śnie kojarzony jest ze spokojem, wzrostem oraz wysokimi aspiracjami śniącego, ale także z nieuczciwą postawą bądź całkowitym brakiem zaufania do innych. Cynk to pierwiastek życia, mikroelement potrzebny człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego niedobór może być przyczyną wielu nieprzyjemnych dolegliwości zdrowotnych. W snach przedstawia zarówno pozytywną jak i negatywną symbolikę. Według doniesień pochodzących z sennika cynk daje człowiekowi poczucie wolności oraz świeże spojrzenie na rzeczy dotąd nieznane bądź niewyjaśnione w prawidłowy sposób.

Podstawowe znaczenie snu o cynku:

Widok cynku w marzeniach sennych wieszczy liczne postępy na polu edukacyjnym bądź zawodowym. Jeśli postawisz wszystko na edukację, na pewno uda Ci się zrealizować większość z Twoich ukrytych celów.

Podgrzewanie metalu jakim jest cynk zwiastuje nabycie ogromnego bogactwa w przyszłości.

Zanieczyszczony cynk zwiastuje w snach nadejście trudnego okresu w życiu śniącego, na ogół wieszczy proces powolnego rozkładu struktur, które do tej pory były budowane przez długi czas.

Jeśli pijesz suplementy zawierające cynk, wówczas taki sen jest oznaką, że Twój perfekcjonizm z czasem doprowadzi Cię w ślepy zaułek, może również zdarzyć się, że przez drobny błąd stracisz swój autorytet.

Jeśli czujesz smak cynku, to taki sen wróży osobie, która o nim śni, że zregeneruje swoje siły i nabierze pozytywnej energii na przyszłość.

Odlewanie cynku stanowi w snach przesłanie, że pewna osoba przekaże Ci intrygujące informacje, dzięki którym ochronisz swoją pozycję w życiu osobistym bądź zawodowym.