Sennik Ćwiek

  Ćwieki we śnie jest znakiem heroizmu i spokojnego życia, świadczy także o asertywności śniącego. Wybory, których dokonasz w swoim życiu mogą okazać się zbyt krótkowzroczne i niezwykle ryzykowne. Wykorzystaj zatem swoje pozytywne cechy, aby podjęte przez Ciebie decyzje były dla Ciebie korzystne.
  Jeśli widzisz ćwieki we śnie, to znak, że postawisz wszystko na jedną kartę, w rezultacie sprawy przybiorą dla Ciebie bardzo korzystny bieg.
  Sen o rozsypanych ćwiekach stanowi ostrzeżenie, by w pewnej sprawie ostudzić nieco swoje emocje i spróbować jeszcze raz polubownych rozwiązań.
  Dotykanie ćwieków we śnie oznacza, że Twoje życie stanie się jednolite, codzienna rutyna sprawi, że jeszcze długo będziesz tkwić w marazmie.
  Jeśli trzymasz w ręku ćwieki, wówczas sen stanowi przesłanie, by we własnym biznesie strzec nieodpowiedzialnych kontrahentów.
  Kiedy śnisz o ćwiekach przypiętych do ubrania to znak, byś nie denerwował się, jeśli nie uda Ci się czegoś załatwić.
  Noszenie bransoletki z ćwiekami we śnie nawołuje do zachowania pozytywnych relacji z własnym otoczeniem, nigdy bowiem nie wiadomo z czyjej pomocy trzeba będzie skorzystać w najbliższej przyszłości.

Zobacz także:

 • Kula
 • Album
 • Zwada