Chlewnia

Chlew widziany we śnie to znak, że nie uda Ci się bez przeszkód zrealizować swoich planów. Spotkasz bowiem na swej drodze osoby, które będą sabotować Twój rozwój i oraz rzucać Ci kłody pod nogi. Jeśli nauczysz się ich ignorować, ze wszystkimi problemami poradzisz sobie gładko. W innym znaczeniu sen o chlewie wieszczy śniącemu szczęście.

Znaczenie snu chlew

W ogólnym znaczeniu chlew we śnie stanowi ostrzeżenie przed wyborem właściwej drogi w życiu, w innym zaś może zwiastować dobrobyt i długie życie.

Zwierzęta w chlewie

Kiedy śnisz, że widzisz zwierzęta w chlewie na przykład świnie, wówczas oznacza to, że nabędziesz złe nawyki. W Twoim życiu zapanuje ogromny chaos a rzeczy, które wydawały Ci się kiedyś proste, staną się trudniejsze niż myślisz.

Sprzątanie chlewie

Kiedy w swoim śnie sprzątasz chlew, jest to znak, że wyciągniesz kogoś z kłopotów. Zastanów się, czy chcesz robić to nieustannie, bo lekkomyślne zachowania u pewnych osób będą się powtarzać regularnie. Jeśli to inni sprzątają chlew, sen zwiastuje, że obwinisz kogoś za swoje błędy.

Spanie w chlewie

Sen o spaniu w chlewie to znak, że w pewnej sprawie zaczniesz chować głowę w piasek. Zwykle uciekasz od problemów i tym razem będzie tak samo. W końcu będziesz musiał stanąć oko w oko z tym, co Cię dręczy. Jeśli zbierzesz w sobie siły, na pewno szybko naprawisz swoje błędy.

Jedzenie w chlewie

Sen o jedzeniu w chlewie oznacza, że wkrótce będziesz w konflikcie z ukochaną osobą. Jak wiadomo wina zawsze leży pośrodku, zatem każde z Was będzie miało coś na sumieniu. Jednak, aby ochronić wasze wzajemne relacje najlepiej głośno nie mów o wszystkim, co Ci leży na sercu.

Ukrywanie się w chlewie

Kiedy ukrywasz się w chlewie, sennik wieszczy, że podejmiesz próbę rozwiązania własnych problemów, lecz napotkasz na swojej drodze liczne trudności. Osiągniesz swój cel, ale z małym opóźnieniem. Najlepiej będzie, jak uzbroisz się w cierpliwość, a na pewno odniesiesz korzyści i zrealizujesz swoje plany.

Budowanie chlewa

Sen o budowie chlewu oznacza, że masz na wszystko plan w życiu. Myślisz z dużym wyprzedzeniem o swojej przyszłości i dzięki temu mniej się stresujesz na co dzień. Postępuj tak dalej a z pewnością wiele w życiu Cię ominie. Tracisz zbyt wiele energii na nieprzydatne sprawy i nie potrafisz zarządzać właściwie swoim czasem. Jeśli pragniesz zatem powrócić do dawnej formy, musisz najpierw trzymać się ściśle ustalonych zasad.

Sen o wyburzeniu chlewa

Wyburzanie chlewa we śnie wieszczy, że bliska osoba znajdzie się w kryzysie i będzie potrzebowała Twojej pomocy. Będziesz musiał na pewien czas odłożyć swoje prywatne obowiązki i udzielić jej pomocy. W innym znaczeniu tego typu sen wskazuje na nowy początek oraz zakończenie niewygodnych relacji.

Spalenie chlewa

Sen o spalonym chlewie wieszczy śniącemu podjęcie chybionych inwestycji, które nie przyniosą żadnych korzyści.

Zobacz także:

  • Agrafka
  • Luka
  • Kołyska