Certyfikat

Certyfikat we śnie najczęściej zwiastuje wiele obiecujących i owocnych wydarzeń, którym będą towarzyszyć pozytywne uczucia takie jak duma oraz radość z własnych osiągnięć. Sennik podaje, że certyfikat jest symbolem inteligencji oraz niebywałych umiejętności a także zwiastunem sukcesów w życiu osobistym śniącego.

Motyw certyfikatu w marzeniach sennych pojawia się najczęściej w momencie konieczności podjęcia złożonych decyzji życiowych a także w kluczowych etapach życia śniącego.

Szczegółowe znaczenie snu o certyfikacie:

Jeśli widzisz we śnie certyfikat, wówczas oznacza to, że w najbliższym czasie nabędziesz umiejętności bądź predyspozycje, które pozwolą Ci zdobyć nowe doświadczenia oraz zbliżyć się do swojego upragnionego celu.

Sfałszowany certyfikat we śnie to znak, że Twoja pozycja w rzeczywistym życiu jest bardzo niepewna. Masz obawy, czy poczynione przez Ciebie wysiłki i praca przyniosą Ci pożyteczne rezultaty. Ciągłe zadręczanie się błędnymi decyzjami podjętymi w przeszłości do niczego Cię nie doprowadzi.

Gdy we śnie wręczasz komuś certyfikat oznacza to, że Twoja praca zostanie przez kogoś wreszcie doceniona, zbierzesz bardzo dużo pochlebnych opinii na swój temat a także zawrzesz wiele korzystnych znajomości.

Wręczanie certyfikatu komuś, kto na niego nie zasługuje oznacza, że zaczniesz zazdrościć ludziom ich wybitnych umiejętności. Przestaniesz także czerpać radość ze słuchania oraz komplementowania wypowiedzi swoich rozmówców.

Co oznacza sen o otrzymywaniu certyfikatu:

Jeśli śnisz, że otrzymujesz certyfikat, wówczas oznacza to, że Twoja pewność siebie, pozytywne nastawienie oraz profesjonalizm w działaniu sprawią, że w najbliższej przyszłości odniesiesz zwycięstwo nad swoimi wrogami. Jeśli tylko uczynisz to, co możliwe i konieczne, na pewno zaczniesz robić to, co kochasz.

Jeśli w swoim śnie otrzymujesz certyfikat za coś, czego nie zrobiłeś oznacza to, że pragniesz przekazać komuś pewną prawdę, lecz nie wiesz jak masz się do tego zabrać. Gdy otrzymujesz certyfikat przez pomyłkę, wówczas sennik wieszczy, że niebawem zaczniesz żyć w kłamstwie.

Sen, w którym sam wręczasz sobie certyfikat jest oznaką, że czujesz się w swoim życiu pomijany bądź niezauważany. Przesłanie, które prezentuje sennik mówi, że warto być cierpliwym, niekiedy opłaca się przeczekać pewien okres, aby z biegiem czasu być rozpoznanym i nagrodzonym za swoje osiągnięcia.