Catering

Catering widziany w snach zwiastuje okres pełen niesamowitych przeżyć, emocjonalną burzę oraz kumulację licznych spotkań towarzyskich. Bywa także zapowiedzią ciekawych doznań kulinarnych, podróży oraz głowy pełnej pomysłów.

Podstawowe znaczenie snu o cateringu:

Widok cateringu we śnie oznacza, że zaczniesz czynić gruntowne przygotowania do ważnej rocznicy bądź wzniosłej uroczystości w kręgu bliskich osób. Sennik ostrzega, aby nie przegapić żadnej ważnej daty bo może się to odbić na Twoim szczęściu, osobistym wizerunku bądź na sposobie w jaki będą postrzegać Cię ludzie z Twojego otoczenia.

Jeśli zamawiasz catering we śnie jest to znak, że otrzymasz zaproszenie na przyjęcie, na którym poznasz wiele wpływowych osób. I choć będziesz samotną owcą pośród nieznanych Ci dotąd wilków, dopasujesz się idealnie do całej reszty.

Gdy śnisz, że zamówiony catering nie dociera na wskazane miejsce oznacza to, że burza, która zostanie rozpętana przez ludzi z Twoich najbliższych kręgów zmieni Twój punkt widzenia w wielu kwestiach. Będzie to miało także wpływ na Twoje dalsze relację z bliskimi.

Sen o przyjęciu z cateringiem to znak, że po długim czasie będziesz musiał ponownie dokonać ważnego wyboru w kwestiach organizacji przyjęcia na swoją cześć.

Niesmaczny catering wieszczy w marzeniach sennych, że pewna osoba odrzuci Twoje zaproszenie na wspólne biesiadowanie bądź daleką podróż. Niestety odbierzesz to jako niestosowne zachowanie bądź co gorsza ujmę w stosunku do Ciebie i uniesiesz się honorem. Sennik ostrzega, że zachwianie wzajemnych relacji może stać się przyczyną utraty wiernego przyjaciela.

Zobacz także:

  • Jeść
  • Biznes
  • Spichlerz