Sennik Bukiet

  Bukiet w snach jest postrzegany od zawsze jako znak szczęścia, radości i zabawy, zwykle kojarzy się z wyznaniem miłości, oświadczynami bądź słodką oraz wesołą błogością życia. Dla chorych bukiet widziany w snach wróży uzdrowienie, dla samotnych wieszczy sukcesy w życiu uczuciowym, w związkach możliwe.

BUKIET – znaczenie snu:

  Jeśli bukiet składa się tylko z kilku kwiatów, wówczas we śnie jest to oznaką zniecierpliwienia z powodu braku możliwości zajęcia właściwego stanowiska w pewnej sprawie. Przestań się martwić na zapas, gdyż Twoja pozycja w najbliższej przyszłości całkowicie się zmieni.
  Mały bukiet oznacza, że praca duchowa doprowadzi Cię do rozpoznania w sobie dużego potencjału. Najprawdopodobniej czujesz się przeciążony codzienną pracą, dlatego wreszcie znajdziesz czas na to, aby zacząć cieszyć się cudami życia.
  Jeśli widzisz więcej niż jeden bukiet, wówczas sennik przepowiada Ci dobrą rozrywkę, która pomoże rozładować niepotrzebne napięcia i emocje. Znajdziesz także szczerych przyjaciół, z którymi zaczniesz przeprowadzać udane przedsięwzięcia.
  Duży bukiet to w snach znak, że wycofasz się ze skomplikowanej sprawy i zechcesz wreszcie obcować z ludźmi, którzy zasługują na Twój szacunek i uznanie.
  Więcej niż jeden bukiet to według sennika zapowiedź dobrej rozrywki. Przeżyjesz wreszcie renesans swojego związku bądź poznasz kogoś, z kim będziesz miło spędzać czas.
  Bukiet narysowany na obrazie wróży wyróżnienia, a we wszystkich dziedzinach życia zawodowego wieszczy zdobycie zaszczytów i uznania.
  Układanie bukietu w snach to znak, że jeśli będziesz całkowicie szczery, osiągniesz swój zamierzony cel. Znakomicie odnajdziesz się również w nowej dla Ciebie roli.
  Jeśli śnisz, że dajesz komuś bukiet bądź go od kogoś otrzymujesz oznacza to, że ktoś doceni Twoje wysiłki i pracę, znajdziesz się na pierwszym planie i będziesz błyszczeć. W pracy możesz liczyć na awans lub podwyżkę.
  Uszkodzony bądź zniszczony bukiet to zapowiedź oświadczyn bądź propozycja przyjaźni, które będą jednostronne oraz pozostaną bez odpowiedzi.
  Suchy bukiet może zwiastować w snach ciężką chorobę, a nawet śmierć. W pracy wszystkie Twoje działania będą wymagały poprawki, nie pozwól zatem, abyś harował za dwoje i aby na Ciebie spadła odpowiedzialność za niedociągnięcia innych ludzi.
  Bukiet z grzybów to znak, że poczynisz w swoim życiu daremne zabiegi miłosne.
  Składanie bukietu na czyimś grobie według sennika oznacza, że na każdym kroku będą czaić się pułapki, w które wskutek zbyt dużego rozchwiania emocjonalnego możesz zacząć wpadać.

Zobacz także:

 • Przysługa
 • Żagle
 • Grupa