Sennik Budzik

  Budzik we śnie świadczy o tym, w jaki sposób wykorzystujesz swój czas, może również świadczyć o zmęczeniu i przepracowaniu. Zastanów się, być może najwyższy czas odpocząć. Sen jest ostrzeżeniem, że czas leci nieubłaganie nie czekając na nikogo. Wieczność składa się z chwil i sama jest momentem Istnienia. Twój cel w życiu powinien być zatem wzniosły.
  Kiedy śnisz, że widzisz więcej niż jeden budzik oznacza to, że nie jesteś dobry w dotrzymywaniu obietnic, dlatego ludzie od pewnego czasu podchodzą do ciebie z dystansem, jeśli tego nie zmienisz wszyscy z czasem przestają Ci ufać.
  Jeśli widzisz budzik we śnie to znak, że obawiasz się, że nie masz zbyt wiele czasu, aby dopilnować wszystkich spraw, które musisz rozwiązać.
  Jeśli budzik zatrzymał się, sen świadczy o tym, że jesteś uwikłany w relacje z ludźmi, które od dłuższego czasu nie przynoszą Ci żadnej radości.
  Gdy śnisz, że słyszysz budzik, wówczas czeka cię w życiu nieprzyjemna niespodzianka, sen jest również ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem.
  Jeśli dajesz komuś budzik w prezencie, wówczas sen jest oznaką szybkiego powrotu do zdrowia po ciężkiej chorobie bądź po ciężkich przejściach.

Zobacz także:

 • Wysypka
 • Rynna
 • Rozstępy