Sennik Brzuch

  Brzuch jest centrum, w którym trawione są wszystkie pokarmy trafiające do ludzkiego organizmu. To w nim zachodzą ważne procesy, które umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie w obrębie różnych układów. Sennik podaje, że brzuch pojawiający się w snach wskazuje na możliwość wystąpienia różnego typu dolegliwości zdrowotnych a także podkreśla, aby zwrócić większą uwagę na obecną dietę. Znaczenie snu o brzuchu kryje w sobie ważne przesłanie, które mówi, aby zwrócić szczególną uwagę na to, co wkładamy do ust, bowiem od tego zależy w jakiej kondycji będzie nasz brzuch. W negatywnym znaczeniu brzuch może być również oznaką kłopotów oraz nieudanych prób w realnym życiu.

Znaczenie snu: BRZUCH

  Jeśli śnisz, że widzisz brzuch, wówczas oznacza to, że wciąż skupiasz się na jednym temacie i nie możesz przestać myśleć o niczym innym. Najlepiej będzie jeśli postarasz się zaufać własnej intuicji, wówczas na pewno wszystko powróci do normy.
  Jeśli śnisz o własnym brzuchu, wówczas sen stanowi ostrzeżenie, że w przypadku niektórych osób pozory mogą Cię mylić. Będziesz musiał wyjaśnić wiele niejasności, aby ponownie zaufać swojemu otoczeniu. Sen stanowi także ostrzeżenie, aby pod każdym względem być ostrożnym i uważać na własne zdrowie. Własny brzuch w marzeniach sennych oznacza również, że przed Tobą pojawi się szansa duchowego wzbogacenia się.
  Duży brzuch u mężczyzny w snach świadczy o tym, że wiele straci On przez własne lenistwo. Sen jest także oznaką podjęcia walki o własne szczęście. Duży brzuch występujący u kobiety stanowi w snach wróżbę pokaźnych zysków w biznesie. Sen wróży także profity i zyski finansowe.
  Płaski, szczupły i mały brzuch jest w marzeniach sennych zwiastunem sprawiedliwych osądów, może również wieszczyć drobne kłopoty. Taki sen może również oznaczać, że poniesiesz straty finansowe, przez co będą dręczyć Cię troski i niepokoje.
  Jeśli jesteś kobietą i śnisz, że masz goły brzuch oznacza to, że jesteś osobą, która ma wiele tajemnic.
  Skurcze brzucha zgodnie z tym, co podaje sennik wskazują na życiowe braki, nierozwiązane problemy bądź zbyt wygórowane ambicje. Sen może również być oznaką braku witamin i składników mineralnych w organizmie.
  Sen o pomarszczonym brzuchu stanowi przesłanie, że ktoś, kto podaje się za Twojego przyjaciela sprowadzi na ciebie nieszczęście. Może to dotyczyć także stanu Twojego zdrowia, na który musisz teraz uważać ze zdwojoną siłą.
  Leżenie na brzuchu to według sennika zapowiedź problemów ze zdrowiem.
  Wzdęty brzuch to w marzeniach sennych znak, że uda Ci się rozwiązać wszystkie obecne problemy.
  Brzuch dziecka sennik interpretuje najczęściej jako zapowiedź wystąpienia drobnych infekcji i chorób, zwłaszcza jeśli posiadasz własne dzieci sen może stanowić realną wróżbę pojawienia się różnego typu dolegliwości zdrowotnych.
  Kolczyk w brzuchu jest w snach wyrazem manifestu własnej odrębności oraz różnorodności. Taki sen może być wyrazem pragnienia wybicia się ponad standardowy tok myślenia innych ludzi. Sen o kolczyku w brzuchu podkreśla również głęboki związek osoby śniącej z matką, stanowi także przesłanie, że w niektórych sprawach warto zaufać matczynemu instynktowi.

Brzuch w senniku mistycznym:

  Brzuch zgodnie z senną interpretacją jest duchowym centrum wzrostu. Pokarmy, które do niego trafiają mają bowiem ogromne znaczenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego śniącego.