Brukselka

Sen o brukselce związany jest z wewnętrznymi pragnieniami każdego człowieka. Według sennika brukselka wskazuje, że wreszcie będziesz mieć chwilę spokoju, aby skupić się na własnym życiu a nie tylko żyć marzeniami. Brukselka we śnie wskazuje na nowe początki, jest wyrazem witalności i dobrej kondycji fizycznej, wieszczy także nadejście dobrych czasów oraz osiągnięcie wewnętrznego spokoju w życiu.

Symbolika snu Brukselka

Jedzenie brukselki

Sen o jedzeniu brukselki oznacza, że podjęte przez Ciebie decyzje sprawią wielkie spustoszenie w Twoim życiu. Niewątpliwie nadadzą mu również gorzkiego smaku, lecz na samym końcu będziesz mógł liczyć na szczęśliwy finał. Możesz w związku z tym rozważyć zrobienie sobie przerwy bądź zasięgnięcie porady osób, którzy są uznawani za weteranów w swojej branży.

Krojenie brukselki

Kiedy śnisz, że kroisz brukselkę, jest to znak, że pozbędziesz się swoich problemów jedynie zmieniając swoje podejście do życia oraz pozbywając się niepotrzebnych emocji. Z czasem zaczniesz również szanować uczucia innych ludzi a nie tylko swoje. Może się również okazać, że dostrzeżesz w życiu coś pięknego i nieoczekiwanego.

Kupowanie brukselki na straganie

Kiedy śnisz, że kupujesz brukselkę na straganie, Twój sen wskazuje na powrót do wątków związanych z przyszłością. Będziesz musiał zastanowić się nad tym, co robić w najbliższej przyszłości, aby osiągnąć to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Sen o kupnie brukselki może także oznaczać, że spróbujesz przezwyciężyć liczne trudności w swoim życiu.

Jakie znaczenie ma brukselka w senniku mistycznym?

Brukselka to znany symbol senny, który wskazuje na próbę ukrycia się przed czymś w życiu. Z uwagi na swoją wysoką wartość kaloryczną najczęściej jest wyrazem dobrego stanu zdrowia oraz oceanu sił witalnych, które drzemią w człowieku.

Zobacz także:

  • Córka
  • Datek
  • Pętla