Sennik Brud

Brud we śnie zgodnie z zachodnią tradycją to omen choroby, kłopotów oraz zapowiedź trudnego okresu w życiu śniącego. Niekiedy można go interpretować w znaczeniu pozytywnym. Sen o brudzie stanowi bowiem ostrzeżenie, że jedynie jednoczesne wprowadzenie licznych zmian w życiu może zagwarantować Ci sukces. Sennik zdradza, że brud jest także oznaką wewnętrznej blokady, zmartwień, niestabilności emocjonalnej oraz poczucia uwięzienia. Czarny brud to senny symbol licznych zmagań i kłopotów.

Znaczenie snu o brudzie:

Jeśli widzisz brud we śnie oznacza to, że spotkasz przyjaciela, który Cię okłamie bądź, który wkrótce weźmie ślub. Tego typu sen może również wieszczyć, że w przyszłości odbędziesz pomyślną podróż. Świeży brud we snach oznacza, że podejmiesz wkrótce przebiegłe działania.

Sen o ubrudzeniu się ziemią wieszczy, że przestaniesz kierować się w życiu własnymi zasadami moralnymi i zaczniesz ślepo naśladować innych. Musisz się jednak liczyć z tym, że w końcu będziesz musiał zacząć odpowiadać za swoje decyzje i czyny.

Brudne buty we śnie to znak, że doznasz w życiu hańby bądź zostaniesz dotknięty przez chorobę.

Brudna woda zapowiada same smutki w życiu śniącego, jest symbolem nieszczęścia oraz skłania do wprowadzenia niezbędnych zmian w życiu. Wyciąganie brudu z wody oznacza zaś, że Ci którym jesteś winien pieniądze będą naciskać na spłatę istniejących długów.

Brud spływający ze wzgórza w marzeniach sennych jest zwiastunem szczęścia w rodzinie. Twoje relacje z bliskimi zostaną wkrótce naprawione, dzięki czemu poczujesz się jak dawniej.

Jeśli ktoś obrzuca Cię brudem we śnie jest to znak, że że pewna osoba zakwestionuje Twoje zdanie bądź spróbuje zaszkodzić Twojej reputacji.

Sen o brudzie na ubraniu:

Historycznie sen o brudzie na ciele bądź ubraniu zwiastuje chorobę lub zmartwienia w bliskiej przyszłości. Jest także oznaką, że próba ukrycia bądź zatuszowania własnych czynów pójdzie na marne. Brudne ubranie może także oznaczać, że nieświadomie zawiedziesz osobę, na której bardzo Ci zależy.

Sennik brud w domu:

Brudny dom we śnie jest dla śniącego bardzo złym znakiem zwiastującym nieporozumienia, potyczki, krzyżowanie się prostych dróg, złośliwe plotki oraz choroby. Jeśli nie wyjdziesz naprzeciw problemom, które staną na Twojej drodze do celu, bezpowrotnie stracisz coś, na co pracowałeś przez długie lata.

Sennik brud na podłodze:

Sen o brudnej podłodze wieszczy w życiu śniącego liczne nieporozumienia i zazdrość. Przechodzenie przez brud to zły znak, jest na ogół zwiastunem chorób i dużych kłopotów. Brud na podłodze, którego nie możesz posprzątać jest według sennika oznaką trwałych konfliktów, nadużyć oraz ogólnej dysharmonii w codziennym życiu.

Sennik brudny człowiek:

Sen o brudnym człowieku jest oznaką strachu przed ubóstwem, przepowiada także bezużyteczne wydatki oraz zaistnienie poważnych komplikacji w życiu śniącego. Jeśli śnisz, że sam jesteś pokryty brudem jest to znak, że zaczniesz postępować zgodnie z poradami innych ludzi. Być może do pewnego stopnia nie czujesz się zbyt swobodnie z własnymi wizjami i przekonaniami. Brudny człowiek we śnie wieszczy także, że przez niską samoocenę ogarnie Cię poczucie niedowartościowania. Tego typu sen może być również odzwierciedleniem własnych lęków.

Zobacz także:

  • Rondel
  • Awantura
  • Ćwok