Brokuł

Sen o brokułach jest zwykle zapowiedzią spokojnego okresu w życiu, który powinien być wykorzystany na relaks i wypoczynek. Brokuły w snach są także zapowiedzią radości i szczęścia w życiu, które spowodowane są stabilnym życiem rodzinnym. Sen o brokułach wieszczy również poprawę stanu zdrowia śniącego, jest symbolem wiarygodnej postawy i witalności.

Szczegółowe znaczenie snu Brokuł

Jedzenie brokułów

Sen o jedzeniu brokułów wskazuje na zmianę obecnego trybu życia na bardziej intensywny. Rozwiążesz wiele niedokończonych spraw, które spędzały Ci sen z powiek na długi czas.

Torba pełna brokułów

Taki sen jest zapowiedzią podjęcia szeregu złych decyzji biznesowych spowodowanych problemami finansowymi. Mogą one doprowadzić do utraty wszystkiego, na co tak cieżko pracowałeś przez lata. Powinieneś być ostrożny, aby uniknąć nieszczęścia, które może Cię dopaść znienacka.

Sen o gotowaniu brokułów

Kiedy śnisz, że gotujesz brokuły, wówczas jest to znak, że wreszcie dojrzejesz do podjęcia dojrzałych decyzji, które pozwolą Ci odbudować relację z członkami rodziny. Wykażesz się sprytem oraz konsekwencją w podejmowanych działaniach przez co zwrócisz na siebie uwagę ważnych ludzi.

Zepsute lub uschnięte brokuły

Sen o zepsutych brokułach stanowi ostrzeżenie, aby w codziennym życiu zachować stosowną ostrożność w sprawach, które mogą kosztować na co dzień bardzo wiele czasu. W innym znaczeniu taki sen wróży, że ktoś udzieli Ci złej porady.

Zobacz także:

  • Proca
  • Szuflada
  • Sumienie