Borsuk

  Sen o borsuku jest symbolem wytrwałości i zwycięstwa odniesionego w nierównej walce. Życie obfitujące w trudy i znoje może być satysfakcjonujące a często trudne decyzje mogą okazać się najlepsze. Borsuk we śnie jest także wyrazem niezależności oraz zdolności do wykonywania samodzielnej pracy. Wskazuje na chęć przetrwania każdej trudnej sytuacji niezależnie od panujących wokół warunków. Może symbolizować także zaciekłość, waleczność i agresję. Wskazuje na podświadomą chęć zajęcia stanowiska wobec pewnego problemu w życiu na jawie.
  Jeśli śnisz, że widzisz borsuka to znak, że dzięki rozległym znajomościom uda ci się niebawem osiągnąć życiowy sukces.
  Kiedy widzisz borsuka jak buduje swój dom to znak, że wszystkie Twoje problemy zostaną rozwiązane dzięki Twojej determinacji i chęci do podjęcia szybkich działań.
  Sen o uciekającym borsuku zapowiada kręte drogi prowadzące do życiowych celów, które finalnie mogą okazać się nie takie kolorowe jak wydawało się to do tej pory.
  Kiedy we śnie uciekasz przed nim może to oznaczać, że w rzeczywistym życiu zaczniesz uciekać przed pewnymi aspektami własnej osobowości, dlatego powinieneś dobrze stanowić się czego oczekujesz od siebie oraz od swojego otoczenia.
  Kiedy śnisz o borsuku, który je to znak, że relacje społeczne, które udało Ci się zbudować w ostatnim czasie pomogą Ci odnaleźć spokój a także osiągnąć życiowy dobrobyt.
  Borsuk walczący o własne terytorium wieszczy, że w kryzysowej sytuacji zachowasz się jak prawdziwy bohater, będziesz jedynie potrzebował odpowiedniej motywacji i duchowego wsparcia swoich bliskich.
  Kiedy śnisz, że widzisz borsuka walczącego z większym przeciwnikiem, wówczas zwiastuje to, że całkiem przypadkiem dopisze Ci szczęście, dzięki czemu wykorzystasz w swoim życiu nadarzające się okazje.
  Futro borsuka we śnie jest zapowiedzią radości z codziennych przedsięwzięć a także z posiadania prywatnych własności i dużego majątku. Sen jest na ogół zapowiedzią życiowego powodzenia, szczęścia, sukcesu i bogactwa.
  Jeśli widzisz dwa borsuki obok siebie, wówczas sen świadczy to o tym, wreszcie przestaniesz słuchać się i doradzać innych, przez co będziesz mieć swobodę decydowania o tym, co pragniesz osiągnąć w swoim życiu.
  Duży borsuk we śnie kojarzy się z radością w przyjaźni, zwykle zwiastuje poznanie wpływowych ludzi na wysokim poziomie, którzy wyrwą Cię z codziennej rutyny, w której żyłeś przez wiele lat.