Sennik Ból

Sen o bólu oznacza, że patrzysz na życie w zbyt ciemnych barwach. Sen może odzwierciedlać również rzeczywisty ból lub ostrzegać o problemach zdrowotnych. Niektórzy mówią, że życie bez bólu jest życiem nieprzeżytym, gdyż z bólem spotykamy się praktycznie każdego dnia i przypomina on nam, że zawsze po nim następuje ulga. W tym znaczenie sen wskazuje, że z czasem wszystko się ułoży, a twoje cierpienie ma jedynie przejściowy charakter.

Odczuwanie bólu we śnie może oznaczać, że z jakiegoś powodu obwiniasz siebie za sytuację z przeszłości bądź po prostu patrzysz na świat w ciemnych barwach. Możliwe, że dzieje się tak, gdyż czujesz się przytłoczony zmianami zachodzącymi na świecie i przez to zastanawiasz się czy wszystko z tobą w porządku. Oczywiście jest na to doskonałe lekarstwo, wystarczy tylko wyrzucić telewizor i nie czytać mediów, a zamiast tego porozmawiać z ludźmi.

Odczuwanie bólu emocjonalnego we śnie, szczególnie związanego ze stratą kogoś bliskiego, wskazuje, że zaistniałe problemy wywrą na ciebie olbrzymi wpływ. Być może czujesz się obecnie słaby i odsłonięty na przeróżne ataki, przez co może tylko pogorszyć się twoja sytuacja finansowa w przyszłości.

Gdy w swoim śnie widzisz kogoś odczuwającego ból, to może to oznaczać, że spotkasz osobę, która Ci się sprzeciwi. Prawdopodobnie owe zajście będzie miało miejsce w pracy i może doprowadzić do konfliktu, który zagrozi twojej dalszej karierze. W innym znaczeniu sen może Cię upominać, byś zawsze starał się zachowywać umiar.

Zadawanie komuś bólu we śnie wskazuje na pojawienie się nowych przeszkód, który doprowadzą do skumulowania się niezałatwionych spraw. To wszystko sprawia, zę czujesz się zły i przytłoczony, jednak nie powinieneś teraz się poddawać, tylko zacząć krok po kroku zacząć rozwiązywać swoje problemy.

Ból brzucha we śnie sugeruje, że zbyt nonszalancko podchodzisz do swoich planów i zamiarów. Prawdopodobnie zdarza Ci się każdemu wokół o nie rozpowiadać. Pamiętaj, że licho nie śpi i ktoś może to wykorzystać przeciwko tobie.

Ból pleców sugeruje, że czujesz się czymś przytłoczony. Najczęściej ma to związek z pracą. Być może ostatnio próbowałeś trochę nadgonić zbliżające się terminy, przez co zaniedbywałeś swoich bliskich lub inne własne potrzeby. Nie musisz brać wszystkiego na swoje barki, podziel się tym z innymi i dopilnuj by należycie wykonywali swoje obowiązki, zamiast zrzucać je na ciebie. Jeżeli ty sam o siebie nie zadbasz, to nikt inny tego nie zrobi.

Pojawienie się bólu szyi we śnie wiąże się z problemami w życiu zawodowym. Być może nie jesteś wystarczająco zadowolony ze swojej sytuacji zawodowej lub martwisz się o własną przyszłość. Możliwe również, że branża w której aktualnie pracujesz przeżywa kryzys i to jest powód, dla którego martwisz się o swoją przyszłość.

Odczuwanie bólu w nogach może oznaczać, że twojemu życiu brakuje emocji. Być może czujesz, że popadłeś w rutynę i każdy dzień jest taki sam. Zastanów się co jest tego powodem i postaraj się to zmienić, czasem wystarczą takie proste rzeczy jak nowe hobby lub uprawianie nowego sportu.

Bóle porodowe sugerują, że twoi znajomi plotkują za twoimi plecami. Być może sam ostatnio dałeś im ku temu powód i nie zgadzają się oni z dokonanym przez ciebie wyborem. Jednak czujesz do nich żal i masz pretensje, że zamiast powiedzieć Ci o tym, wolu Cię obgadywać.

Ból ucha wiąże się ze strachem przed ujawnieniem tajemnicy. Być może odczuwasz ogromny ciężar, gdyż skrywasz tajemnicę, której wyjście na jaw może poważnie zaszkodzić twojej sytuacji życiowej.

Odczuwanie bólu zębów we śnie oznacza, że nie poświęcasz zbyt dużo uwagi na swój stan zdrowia. Ponadto sen może wskazywać na pewne dolegliwości zdrowotne. Jeśli dawno się nie badałeś, to jest to doskonały moment na wykonanie badań kontrolnych.

Ból głowy we śnie sugeruje, że żyjesz w wielki strasie. Twoja podświadomość podpowiada Ci byś nieco zwolnił i jak najszybciej zrelaksował się, w przeciwnym razie możesz nabawić się poważnych dolegliwości zdrowotnych. Pamiętaj, że bardzo ważne jest zachowanie umiaru na wszystkich płaszczyznach życia.