Bociankowe

Bociankowe to przyjęcie pełne szczęścia i nadziei dla kobiety i jej dziecka. Dlatego sen o bociankowym wiąże się z radością oraz wyczekiwaniem na to, co nieznane. Wkroczysz na nowe horyzonty, które z czasem staną się Twoją codziennością. Ważne jest właściwe zrozumienie scenerii oraz uczuć, jakie towarzyszą Ci w trakcie snu.

Szczegółowa symbolika snu o Bociankowym

Bociankowe we śnie symbolizuje dobrą nowinę lub nowy początek. W niektórych przypadkach sen może oznaczać strach przed odpowiedzialnością.

Gdy we śnie widzisz bociankowe wówczas oznacza to, że będziesz musiał zacząć coś od nowa. Jest to znak, że nie warto trzymać się przeszłości, zawsze lepiej podążać za marzeniami. Warto nawet rozważyć przeprowadzkę w zupełnie nowe miejsce, gdzie nikogo nie będziesz znał.

Organizowanie bociankowego odzwierciedla ogromny stres, który aktualnie Ci doskwiera w życiu na jawie. Twoje ciało oraz umysł potrzebują odpoczynku, w przeciwnym razie zaczniesz działać pochopnie, a odkręcenie w przyszłości wszystkich złych decyzji może okazać się niemożliwe. W innym znaczeniu sen może wskazywać, że Twój partner poświęca Ci zbyt mało uwagi i zaangażowania.

Jeżeli we śnie jesteś zaproszony na bociankowe oznacza to, że czekają Cię w życiu poważne problemy finansowe. Możliwe, że nagłe załamanie gospodarcze lub problemy w pracy sprawią, że domowy budżet przestanie Ci się dopinać. Będziesz bliski bankructwa, a pieniądze, które spodziewałeś się zarobić, okażą się kroplą w morzu potrzeb.

Jeżeli śnisz, że ktoś, kogo znasz urządza bociankowe i Cię nie zaprasza, to oznacza to, że zaczniesz pokładać w kimś zbyt duże nadzieje. Być może zamiast samemu rozwiązać swoje problemy, liczysz na to, że ktoś zrobi to za Ciebie. Na dłuższą metę egzystowanie w ten sposób nie doprowadzi Cię donikąd.

Odrzucenie zaproszenia na bociankowe oznacza, że potrzebujesz chwili dla siebie. Być może w ostatnim czasie nie byłeś w zbyt dobrym nastroju do przebywania z ludźmi, dlatego potrzebujesz chwili wytchnienia w samotności. Nie powinieneś się jednak tym przejmować, to uczucie wkrótce przeminie.

Sen o spóźnieniu się na bociankowe oznacza, że osoba, którą szanujesz, powie Ci, że zachowujesz się jak dziecko. Bardzo Cię to zaboli, jednak będziesz musiał się pogodzić z krytyką pod swoim adresem i zastanowić, czy przypadkiem ta osoba nie ma racji.

Sen o kupowaniu prezentu na bociankowe stanowi sygnał, że powinieneś przede wszystkim zacząć stawiać siebie na pierwszym miejscu. Być może zamiast zadbać o własne sprawy, dbasz o potrzeby innych lub ktoś wykorzystuje Cię do tego stopnia, że zapominasz o własnych obowiązkach, celach i pragnieniach.