Sennik Bluszcz

  Bluszcz w marzeniach sennych jest oznaką, że pomimo iż pragniesz w życiu niezależności, będziesz potrzebować pomocy i wsparcia przyjaciół. Sen o bluszczu jest symbolem odnowy, jasności umysłu, odrodzenia i świadomości. Bluszcz to roślina, która z jednej strony jest symbolem miłości z drugiej zaś jest legowiskiem insektów pijących ludzką krew, zatem pojawienie się go we śnie może mieć dla śniącego zarówno pozytywne jak i negatywne znaczenie.

Podstawowe znaczenie snu o bluszczu:

  Jeśli widzisz bluszcz we śnie oznacza to, że więź, która łączy Cię z ukochaną osobą pozostanie na zawsze silna a wzajemne relacje nigdy nie zostaną zerwane nawet w najtrudniejszych warunkach i wyzwaniach. Taki sen na ogół zapowiada szczęście w miłości i przyjaźni.
  Zrywanie bluszczu to znak, że zbierzesz w sobie siłę, aby wesprzeć w potrzebie swoich przyjaciół, którzy nieopatrznie znajdą się w trudnych okolicznościach.
  Zielony bluszcz wskazuje w snach na silną potrzebę dokonania niezbędnych zmian w życiu, utrzymania więzi miłości niezależnie od sytuacji w jakiej śniący się znajduje.
  Jeśli w swoim śnie nie możesz zerwać bluszczu, wówczas na swej drodze spotkasz kogoś upartego, niewdzięcznego oraz zaabsorbowanego jedynie sobą, kto przysporzy Ci wielu niepotrzebnych problemów natury osobistej.
  Uschnięty bluszcz w marzeniach sennych wieszczy, że otrzymasz smutną wiadomość o swoim bliskim bądź o ukochanym przyjacielu.
  Gdy widzisz bluszcz na murze to znak, że umocnisz swój związek bądź zaczniesz uparcie dążyć do wyznaczonego celu.
  Bluszcz pnący się po drzewach to według sennika zapowiedź, że fałszywi przyjaciele, którym ufałeś wystawią Cię do wiatru.
  Jeśli wijesz z bluszczu wianek jest to oznaką, że wierny przyjaciel wesprze Cię w potrzebie.