Sennik Bliźniaki

  Bliźnięta pojawiające się w snach są symbolem narodzin i płodności. Według sennika wieszczą podwojenie bogactwa materialnego bądź dochodów w prowadzonym przez śniącego biznesie. Sen o bliźniętach jest także symbolem ambiwalencji, dualizmu a niekiedy także przeciwności. Może także oznaczać bezpieczeństwo w interesach, wierność i zadowolenie z życia. Jeśli śnisz o bliźniakach jest to dobry znak, wróży otrzymanie przyjemnych wieści, które zaowocują w przyszłości podwojeniem oczekiwanych zysków.

Sennik: BLIŹNIAKI

  Gdy spotykasz na swojej drodze bliźnięta to według sennika znak, że staniesz się bardziej pewny siebie oraz zyskasz większą wiarę w swoje dotychczasowe możliwości.
  Sen o bliźniakach jednojajowych zwykle wieszczy, że spotkasz ważną osobę w swoim życiu zawodowym, która pomoże Ci wspiąć się na wyższy poziom kariery. Być może to właśnie dzięki niej dostaniesz awans zawodowy.
  Bliźniaki dwujajowe to we śnie znak, że prawdopodobnie masz problem z podjęciem jakiejś trudnej decyzji. Różnice, jakie istnieją pomiędzy Tobą a Twoim partnerem mogą teraz stać się przyczyną niepotrzebnych sporów i niedomówień.
  Płaczące bliźnięta w marzeniach sennych nakazują zachowanie ostrożności w realnym życiu, bowiem mogą one przepowiadać problemy zdrowotne, chorobę a nawet śmierć.
  Jeśli we śnie widzisz swojego brata bliźniaka, oznacza to, że otrzymasz wiadomości, które będą miały ogromny wpływ na Twoje życie. Mogą to być wiadomości zarówno pozytywne jak i negatywne. W pozytywnym kontekście sen wieszczy sukces, w negatywnym zaś smutek i liczne rozczarowania a także zakończenie w związku z bliską osobą.
  Chore bliźnięta w snach są zwykle odzwierciedleniem niskiego poczucia własnej wartości.
  Sen o umierającym bliźniaku stanowi ostrzeżenie, aby przygotować się na trudne chwile w pracy, w domu bądź w związku. Możesz poważnie zachorować z powodu lekkiej choroby, dlatego zalecane jest zachowanie ostrożności, najlepiej aby po takim śnie ktoś ocenił stan Twojego zdrowia.
  Martwe bliźnięta są oznaką ogólnego dobra, przepowiadają w snach zdrowie oraz długie i dostatnie życie.
  Jeśli we śnie rozmawiasz ze swoim zmarłym bratem bądź siostrą bliźniaczką, to według sennika jest to zapowiedzią wyczerpujących oraz trudnych do wykonania czynności, od których trzeba będzie zrobić sobie przerwę.
  Jeśli rodzisz martwe bliźnięta, wówczas jest to we śnie bardzo negatywny znak najczęściej przepowiadający zmartwienia w rodzinie.
  Jeśli w prawdziwym życiu nie masz bliźniaczego rodzeństwa lecz o nim śnisz, jest to sen, który wieszczy kłótnie i spory z przyjacielem bądź z bliskim członkiem rodziny.
  Walczące bliźnięta są w snach oznaką kłopotów pomiędzy rodzeństwem oraz problemów natury finansowej.
  Jeśli śnisz, że jesteś czyimś bliźniakiem to znak, że posiadasz twórczy umysł, lecz ktoś usiłuje pchać Cię w innym kierunku niż wskazują na to Twoje zdolności.

Sen o narodzinach bliźniąt:

  Narodziny bliźniąt w snach zwykle powiązane są z rodzinnymi uroczystościami. Jest to dla Ciebie wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną oraz większego zacieśnienia wspólnych więzi. Taki sen stanowi także zapowiedź otrzymania dobrych więzi dotyczących prowadzonego przez Ciebie biznesu, pracy bądź związku.

Sennik: BLIŹNIĘTA SYJAMSKIE

  Sen, w którym widzisz bliźnięta syjamskie jest symbolem małżeństwa i związku partnerskiego. Jeśli jesteś singlem istnieje duże prawdopodobieństwo, że spotkasz na swej drodze bratnią duszę. W przypadku gdy jesteś w związku małżeńskim, spełnią się wszystkie Twoje marzenia o posiadaniu licznej rodziny. Bliźnięta syjamskie są oznaką życiowej błogości. Twoje życie z czasem zacznie rozkwitać, dzięki czemu zaczniesz poruszać się szybciej niż oczekiwałeś. Powinieneś dalej ciężko pracować, aby wszystko pozostało na swoim miejscu. Twoja pewność siebie i dumna postawa sprawią, że odniesiesz sukces. Jeśli będziesz kierować się w życiu sercem, z czasem otworzą się przed Tobą nowe możliwości.

Znaczenie snu: BLIŹNIAKI w różnych kulturach i sennikach:

Sennik mistyczny:

  W zależności od kontekstu w jakim analizowany jest sen, bliźniaki są zwiastunem szczęścia, zgody w rodzinie i jedności. Chorowite bliźnięta są jednak złym zwiastunem, są zapowiedzią życiowych rozterek i smutków, które nie zostaną szybko zażegnane. Gdy bliźnięta są do siebie odwrócone plecami, wówczas oznacza to, że zaczniesz z kimś konkurować o względy zawodowe.