Blat

  Blat w marzeniach sennych jest zwiastunem pracy, której owoce staną się wkrótce Twoim źródłem utrzymania. Blat widziany we śnie kojarzy się z radosnymi chwilami spędzonymi w gronie rodzinnym oraz ze szczęśliwymi czasami. Zwykle odzwierciedla cudowne relacje rodzinne. Sennik tłumaczy, że blat jest także miarą naszej gościnności a także domowej gospodarności.
  Jedzenie przy blacie kuchennym w snach oznacza, że odwiedzi Cię osoba, w której towarzystwie czujesz się świetnie. Będziesz mógł także liczyć na pomoc, którą otrzymasz bez większych przeszkód.
  Jeśli blat znajduje się w sercu domu, wówczas sen jest oznaką, że odnowisz dawne relacje z dalszym członkiem rodziny, z którym straciłeś kontakt.
  Jeśli siedzisz przy blacie we śnie oznacza to, że Twoje możliwości interpersonalne i zawodowe zostaną wkrótce przez kogoś przetestowane.
  Blat roboczy oznacza w snach, że powinieneś żyć w zgodzie ze swoimi współpracownikami, aby zapewnić sobie spokój ducha, którego tak potrzebujesz.
  Blat kamienny ma w snach szeroką interpretację. Jeśli jest czarny, wówczas pojawią się w Twoim życiu drobne kłopoty. Gdy jest biały, sen oznajmia, że będziesz musiał opuścić ludzi, którzy niedawno pojawili się w Twoim życiu. Jeśli dotykasz blatu kamiennego to znak, że pragniesz urządzić swój dom na wysokim poziomie, z czego możesz nie być w pełni zadowolony.
  Zakurzony blat to zgodnie z tym, co mówi sennik oznaka życiowego chaosu, który należy jak najszybciej uporządkować. Sen może także oznaczać, że powinieneś powrócić w życiu do tego, co sprawia Ci przyjemność.
  Blat drewniany to w marzeniach sennych zapowiedź, że zaangażujesz w pewne zadanie swoich przyjaciół, ponieważ tylko w ten sposób będziesz w stanie osiągnąć sukces tak szybko, jak jest to tylko możliwe.