Blacharz

Blacharz we śnie zwiastuje uzyskanie niezbędnej pomocy, gdy znajdziesz się w trudnej sytuacji. Zawsze, gdy będziesz mieć nieoczekiwane problemy będziesz mógł liczyć na oddanego przyjaciela. Jak zwykle zaskoczy Cię jego bezinteresowna pomoc. Alternatywnie sen o blacharzu zapowiada, że znajdziesz się w trudnym położeniu finansowym. Nie będziesz miał dużo czasu na reakcję, a podjęcie złej decyzji będzie się wiązało z przykrymi następstwami. Bez względu na podjętą decyzję, powinieneś jak najszybciej znaleźć dodatkowe źródło dochodu, aby nie dopuścić do zaciśnięcia się pętli zadłużenia.

Znaczenie snu o blacharzu:

Widok blacharza we śnie zwiastuje podjęcie walki ze swoimi słabościami. Aby to osiągnąć będziesz musiał pogodzić się z wieloma rzeczami a nawet przełknąć w pewnym momencie swoją dumę.

Jeśli jesteś blacharzem oznacza to, że nie powinieneś składać gołosłownych obietnic, w szczególności jeżeli nie jesteś w stanie ich dotrzymać.

Sen, w którym rozmawiasz z blacharzem sugeruje, że zaczniesz się mieszać w sprawy swoich bliskich. Ktoś Ci wytknie, że za bardzo wściubiasz nos w nie swoje sprawy, a może nawet narzucasz innym swoje zdanie. Bliscy wiedzą, że zawsze mogą liczyć na twoją pomoc, jednak bez zbędnego pouczania.

Kłótnia z blacharzem w marzeniach sennych oznacza, że nie będzie zadowolony z efektów pracy pewnej osoby, jednak zamiast zwrócić Jej na to uwagę, będziesz tłumić w sobie złość, co tylko spotęguje narastającą w Tobie frustrację. Pamiętaj, że przeprowadzenie w porę niewygodnej rozmowy może okazać się znacznie lepsze niż ignorowanie problemu.

Zatrudnienie blacharza we śnie oznacza, że pomimo skłonności do przecenienia własnych możliwości w końcu będziesz w stanie przyznać się do błędu i w porę poprosić o pomoc. Po całym zajściu zapragniesz do wszystkiego się zdystansować gdyż najbardziej na świecie cenisz sobie własne poczucie komfortu.

Jeżeli we śnie blacharz Cię okrada to taki sen wieszczy Ci niesnaski oraz zatarg, który z czasem może przerodzić się w poważny konflikt.