Sennik Biżuteria

  Sen o biżuterii świadczy o istocie bogactwa duchownego i psychicznego, jest symbolem wiedzy, statusu i tożsamości, reprezentuje rzeczy, które najbardziej cenimy w życiu. W innym znaczeniu biżuteria we śnie może sugerować pewne zdolności twórcze oraz potrzebę determinacji w dążeniu do celu. Sen wieszczy także, iż nowe możliwości zapewnią Ci ciekawe znajomości oraz inne ekscytujące rzeczy w życiu.
  Kiedy widzisz we śnie biżuterię oznacza to, że zdobędziesz czyjeś uznanie, przez co Twoje życie osobiste ulegnie transformacji, czeka Cię wiele zmian oraz trudnych wyborów.
  Srebrna biżuteria we śnie to znak, że Twoja przyszłość jest jasna szczególnie pod kątem finansowym, dlatego nie powinieneś martwić się o bezpieczeństwo swoich aktywów. Sen jest również zapowiedzią spełnienia marzeń oraz nieustannego czerpania radości z życia.
  Złota biżuteria we śnie stanowi zapowiedz, że zyskasz bogactwo, doświadczysz także absolutnej radości i szczęścia oraz nawiążesz głęboki związek ze swoimi bliskimi.
  Jeżeli śni Ci się ciężka biżuteria jest to znak, że ktoś zauważy a także doceni Twoje wysiłki i starania, możesz mieć pewność, że Twoja mozolna praca nie pójdzie na marne.
  Gdy dostajesz biżuterię w prezencie oznacza to, że ktoś obsypie Cię podarunkami, Twoja skłonność do ryzykownych kontaktów z ludźmi, którymi wiele można zarzucić może jednak wywieść Cię na złą drogę.
  Noszenie biżuterii we śnie stanowi zapowiedź, że będziesz próbował komuś zaimponować, jednak pomimo usilnych starań nie uda Ci się nawiązać udanych relacji, musisz pamiętać, że do tanga trzeba dwojga.
  Gdy śnisz, że patrzysz na piękną biżuterię to znak, że marzysz o wielkim bogactwie a także oczekujesz na życiowe przyjemności, musisz jednak uważać, bo możesz przeżyć w życiu duże rozczarowanie.
  Uszkodzona biżuteria we śnie to znak, że ktoś bardzo cię zawiedzie. Staniesz się nieszczęśliwy z powodu zdrady ludzi, o których myślałeś, że są wobec Ciebie wyjątkowo lojalni.
  Jeśli śnisz o tym, że gubisz biżuterię, wówczas oznacza to, że pewna sprawa przybierze fatalny obrót, na szczęście dzięki niespodziewanym kontaktom uda Ci się szczęśliwie przeforsować wszystko na swoją stronę.
  Kupowanie biżuterii we śnie stanowi zapowiedź wspaniałej przyszłości. Będzie to dobry czas na nawiązanie nowych kontaktów i odnowienie starych.
  Jeśli śnisz o kradzieży biżuterii, wówczas wieszczy to, że zacznie Tobą manipulować osoba o niezbyt dobrych intencjach. Sen może również oznaczać zdradę.
  Sen o sprzedaży biżuterii zwykle zapowiada trudną sytuację życiową, wieszczy problemy finansowe oraz brak wewnętrznego spokoju na co dzień.
  Kiedy znajdujesz biżuterię jest oznaką sukcesu i nieoczekiwanego szczęścia to idealny czas, aby zacząć zbierać owoce swojej pracy i cieszyć się zyskami. Stare problemy, które pozostawiłeś nierozwiązane, w magiczny sposób rozwiążą się same.
  Sen o sklepie jubilerskim wróży nieoczekiwane wydatki, może także sugerować zyski i bogate transakcje w przyszłości. W niektórych kręgach taki sen wieszczy małżeństwo.
  Biżuteria z diamentami oznacza, że wciąż poszukujesz pewnego ważnego elementu życiowej układanki. Małe diamenty świadczą, że otrzymasz w przyszłości czyjeś wsparcie. Naszyjnik z diamentami to znak, że pewna osoba wykorzysta Twoją obecną pozycję, po to, aby Cię wykorzystać. Utrata biżuterii z diamentami oznacza, że ktoś będzie Tobą manipulował oferując Ci wsparcie materialne. Pierścionek z diamentem natomiast niesie ze sobą przesłanie, by zacząć lepiej dbać o swoje własne zdrowie oraz dobre samopoczucie.
  Jeśli Twój partner daje Ci pierścionek zaręczynowy jest to znak, że macie przed sobą świetlaną przyszłość i nikt nie może stanąć pomiędzy Wami. Jeśli w rzeczywistym świecie jesteś singlem oznacza to, że czujesz się osamotniony, niedoceniany oraz zagubiony. Pragniesz, aby ktoś podał Ci rękę i sprawił, że poczujesz się kochany.

Zobacz także:

 • Płot
 • Zaloty
 • Ogon