Bitwa

  Bitwa w marzeniach sennych jest oznaką smutków i ciągłych niepokojów. Sennik ujawnia, że istnieje konflikt pomiędzy Twoją racjonalną a irracjonalną stroną. Przesadna nerwowość, ale także intuicja podpowiada Ci, aby zadbać lepiej o własne zdrowie i zacząć postępować w życiu bardziej ostrożnie. W snach byłych żołnierzy sny o bitwie odzwierciedlają najczęściej obrazy związane z dawnymi wspomnieniami. U innych osób świadczą o ukrywanej wrogości, zawiści, które zazwyczaj wywołują nadmierne podniecenie i nerwowość. Sen o bitwie może być także symbolem rodzinnych waśni i sporów.

Znaczenie snu: BITWA

  Jeśli widzisz bądź bierzesz udział w bitwie to znak, że jesteś przepracowany. Musisz zrobić sobie przerwę i wreszcie odpocząć. Alternatywnie sen może oznaczać, że tłumisz w sobie różnego typu popędy, głównie natury seksualnej.
  Krótka bitwa stanowi zapowiedź, że szybko zakończysz konflikt, który sam niepotrzebnie zapoczątkujesz.
  Długa bitwa w marzeniach sennych to znak, że w pewnej sprawie stracisz cierpliwość i zaczniesz w końcu działać na własną rękę. Jedynie takie wyjście z sytuacji zapewni Ci w życiu większą niezależność.
  Gdy umierasz w trakcie bitwy, wówczas sen stanowi zapowiedź rozpoczęcia nowego etapu w Twoim życiu. Staniesz przed życiowym wyzwaniem, które okaże się dla Ciebie przepustką do rozpoczęcia kolejnych przygód.
  Jeśli widzisz trupy na polu bitwy to taki sen jest pozytywnym znakiem, świadczy o tym, że zaczniesz wszystko od nowa lecz kulisy i osoby, które będą stać przy Twym boku zmienią się.

Sennik: wygrana bitwa.

  Wygrana bitwa powinna wzbudzić Twój niepokój. Sennik wieszczy bowiem, że atmosfera panująca wokół Ciebie będzie bardzo napięta. Nieustanne kłótnie mogą przysporzyć Ci jedynie wielu kłopotów zdrowotnych. Bitwa w snach oznacza również, że Twoi wrogowie skrzykną się przeciwko Tobie i zaplanują atak, którego sam nie będziesz w stanie odeprzeć.

Sennik: przegrana bitwa

  Przegrana bitwa to w snach to zapowiedź pomyślnych wydarzeń oraz wielu sukcesów w najbliższej przyszłości. Bez większych problemów uda Ci się namówić pewną osobę do wzięcia udziału we wspólnym przedsięwzięciu, które zapewni Ci pokaźne zyski.