Biolog

  Sen, w którym pojawia się biolog jest synonimem nieograniczonego umysłu i wiedzy oraz wyrazem życia w zgodzie z rytmem natury. Biolog w marzeniach sennych bardzo często niesie ze sobą przesłanie, aby w kluczowych momentach swojego życia nie stać biernie, lecz bronić jawnie swoich racji.

Szczegółowa interpretacja znaczenia snu o BIOLOGU:

  Widok biologa we śnie to znak, że pewne nieprzewidziane zjawisko wytrąci Cię z równowagi. Na Twoje szczęście przyjaciele i bliscy staną po Twojej stronie i pomogą Ci szybko wyjść z opresji.
  Kiedy śnisz, że jesteś biologiem jest to zwiastun, że pokażesz innym w jaki sposób można urozmaicić sobie swoją codzienność dzięki czemu zyskasz w życiu coś nowego.
  Kilku biologów widzianych w snach oznacza, że Twoja teoria na pewien temat zainteresuje innych a także pozwoli Ci w przyszłości zdobyć wpływowych przyjaciół. Pamiętaj, że najwięcej zyskasz na pomysłach, które są odważne i nowe.
  Jeśli śnisz, że widzisz biologa wówczas oznacza to, że podejmiesz w życiu ważne decyzje, które okażą się dla Ciebie niezwykle zyskowne.
  Jeśli widzisz biologa wykonującego badania jest to znak, że przedsięwzięcie, nad którym pracujesz zakończysz ostatecznie spektakularnym sukcesem.
  Kiedy rozmawiasz z nauczycielem biologii oznacza to, że poczujesz się zmęczony dotychczasowymi zajęciami, przez co zaczniesz poszukiwać nowych wyzwań i inspiracji.

Zobacz także:

 • Orać
 • Zdjęcie
 • Talizman