Biodro

  Biodro pojawiające się w snach symbolizuje ważną życiową podporę, która jest istotna z punktu widzenia rodzicielstwa a także niezwykle istotna dla wykonywania podstawowych czynności w życiu. Warunkuje ono bowiem prawidłowy proces przemieszczania się oraz pionizacji ludzkiego ciała. Sennik podaje, że biodro najczęściej występuje w snach kobiet, które odczuwają pragnienie macierzyństwa. Niekiedy jest również oznaką wrogości a także nawracających sporów.
  Jeśli widzisz biodro w swoim śnie, wówczas zdobędziesz uznanie pewnego człowieka poprzez realizację swojego przemyślanego planu z żelazną konsekwencją.
  Jeśli śnisz, że utykasz na biodro, wówczas sennik zapowiada, że niezła forma intelektualna niestety nie będzie szła w parze z Twoją kondycją fizyczną.
  Złamane bądź uszkodzone biodro w marzeniach sennych stanowi zapowiedź, że wkrótce rozstaniesz się ze swoimi najbliższymi lub bezpowrotnie stracisz czyjeś wsparcie finansowe bądź pomoc, która do tej pory była dla Ciebie niezbędna.
  Mocne biodra są zapowiedzią, że będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem.
  Jeśli w swoim śnie masz biodra w gipsie jest to znak, że zostaniesz przez kogoś przymuszony, aby przystosować się do nowej sytuacji w życiu wbrew własnym zasadom.
  Kobiece biodra są wyrazem gotowości do wydania na świat własnego potomstwa bądź oznaką planowania macierzyństwa. W snach kobiet biodra są oznaką pozytywnego nastawienia do tematyki opiekuńczo-wychowawczej. U mężczyzn natomiast sen o biodrze może być oznaką zainteresowania nawiązaniem więzi z kobietą.