Sennik Bilard

Sen o grze w bilard symbolizuje sukces i postęp w biznesie. Sennik podaje, że w nadchodzącym okresie będziesz włączyć o realizację własnych projektów pomimo grożącego Ci ryzyka. Twoja zdolność do podejmowania słusznych decyzji okaże się strzałem w dziesiątkę. Wygrana w grach bilardowych świadczy o tym, że otworzysz przed sobą wiele drzwi, które pozwolą Ci poznać niezwykłych i wpływowych ludzi. Grę w bilard we śnie najczęściej należy traktować jako ostrzeżenie przed problemami oraz osobami, które pragną jedynie szkodzić.

Co oznacza sen o bilardzie?

Kiedy grasz w bilard jest to oznaką zadowolenia z życia oraz zapowiedzią postępów w rozwoju osobistym. Niebawem bowiem odnajdziesz się w wielu dotąd nieznanych dziedzinach. Jeśli będziesz płynąć z nurtem, wreszcie zaczniesz w pełni korzystać z życia. Twoje pozytywne nastawienie sprawi, że rozwiniesz skrzydła i staniesz się człowiekiem godnym do naśladowania.

Gra w bilard

Sen o grze w bilard wieszczy nadejście niepewnych czasów. Jeśli nie zaczniesz korzystać w przyszłości ze swej wiedzy i doświadczenia, Twoje wysiłki okażą się daremne. Wszystko jednak może zależeć od partnera, który Ci towarzyszy podczas gry. W zależności od tego, czy wygrywasz, czy też przegrywasz w grze bilardowej, sen może prezentować inne znaczenie.

Wygrana w bilardzie

Sen o wygranej w bilardzie wróży, że wygrywasz w grze bilardowej jest to znak, że Twoja systematyczna praca będzie się opłacać. Być może nawet zarobisz dużą sumę pieniędzy bez większego wysiłku. Odnowisz dawne relacje biznesowe i zaczniesz na nowego szukać korzystnych okazji do podjęcia nowych inwestycji.

Przegrana w grze bilardowej

Sen, w którym przegrywasz grając w bilard ma najczęściej pozytywne znaczenie. Świadczy dojrzałości oraz o gotowości do podjęcia wszelkich wyzwań i trudów dorosłego życia. Twoje finanse mogą w najbliższym czasie zwiększyć się, jeśli tylko nie będziesz wydawać pieniędzy niepotrzebnie. W innym znaczeniu taki sen wieszczy, że jeżeli zbytnio będziesz się upierać przy swoim wyborze, możesz ponieść dotkliwe straty.

Bile do bilarda

Sen o bilach do bilarda wieszczy, że naprawisz dawne relacje z przyjacielem. Wyjdziesz z całej sytuacji bogatszy o nowe doświadczenia. Kiedy śnisz o bilach do bilarda leżących na stole, wówczas jest to znak, że jesteś gotowy na rozpoczęcie życiowej gry, która zapoczątkuje pozytywny okres zarówno w miłości jak i w biznesie. W innym znaczeniu taki sen może wieszczyć podjęcie ryzykownej pracy.

Kij bilardowy

Sen o kiju do bilarda wskazuje na problemy finansowe. Moz także być przestrogą, aby nie być zbyt rozrzutnym w życiu, bo może się to okazać bardzo zgubne. Taki sen wróży, że aby przetrwać trudny okres w życiu, trzeba będzie podjąć duży wysiłek.

Stół do bilarda

Sen o kupnie stołu do gry w bilard jest wróżbą nieprzyjemnych wieści oraz kłótni z ludźmi, na których Ci zależy. Wynikiem wszelkich nieporozumień może okazać się zwykła błahostka, lecz stanie się ona powodem Twoich zmartwień i trosk. Widok pustego stołu bilardowego jest zw snach najczęściej zapowiedzią zmiennego szczęścia.

Interpretacja snu o bilach bilardowych zależy także od koloru kul, o których śnisz.

Jeśli we śnie widzisz żółte kule, jest to zapowiedzią, że będziesz bardzo zazdrosny o pewną osobę z Twojego najbliższego otoczenia.

Zielone kule do bilarda wróżą zmartwienia o zdrowie bliskiej osoby. Taki sen nawołuje śniącego do zmiany obecnego stylu życia na zdrowszy.

Czerwone kule bilardowe w senniku wieszczą powodzenie w miłości oraz dylematy moralne. Być może na swojej drodze spotkasz wreszcie kogoś, kto okaże się Twoją drugą połówką.

Sen o czarnych kulach jest według symboliki sennej zapowiedzią złych wieści. Niekiedy jest także znakiem nowego początku.

Jakie jest znaczenie snu o bilardzie w senniku mistycznym?

Bilard według sennika wróży szczęście w grach losowych a także udane interesy. Może także wskazywać na radość z obfitości życia. Jest to bardzo pozytywny sen, który świadczy o gotowości do rozpoczęcia życiowej przygody.

Zobacz także:

  • Most
  • Bentley
  • Jowisz