Sennik Bieda

Motyw biedy w snach stanowi proste przesłanie, które wyraźnie mówi, iż nie wykorzystujesz odpowiednio całego swojego potencjału lub z jakiegoś powodu tracisz poczucie własnej wartości. Sen o biedzie może odzwierciedlać także niedbalstwo w sprawach natury seksualnej. Być może nakładasz na siebie zbyt wiele obowiązków, ciężko pracujesz i nie masz czasu, by poświęcić więcej uwagi swojemu partnerowi. Bieda pojawiająca się w snach podkreśla również braki, które śniący może odczuwać w związku z własnym statusem materialnym. Być może masz poczucie, że inni ludzie mają w życiu lepiej od Ciebie bądź mogą sobie na więcej pozwolić.

Znaczenie snu BIEDA:

Co oznacza widok biedy we śnie:

Sen, w którym widzisz biedę oznacza, że po wielu życiowych doświadczeniach zmienisz swoje nastawienie do wydarzeń z przeszłości. Ujrzysz swoje życie w innym kształcie niż dotychczas i wyciągniesz bardzo ważne wnioski.

Sen o byciu biednym:

Jeśli cierpisz biedę we śnie świadczy o poczuciu niedoskonałości, jest to znak, że wzniesiesz się ponad własne otoczenie i odniesiesz sukces w swoim biznesie. Jeśli pragniesz pokonać biedę i wznieść się na wyższy poziom drabiny społecznej najpierw będziesz musiał przestać żyć w ciągłym biegu, zakasać rękawy i solidnie popracować.

Sennik biedni ludzie:

Sen o biednych ludziach na ogół wieszczy, że pożegnasz biedę oraz przywitasz dobrobyt w swoim życiu. Twoja walka o zdobycie szczytu dobiegnie wreszcie końca, ciężka praca zacznie się wreszcie opłacać a biznes rozkwitnie.

Sen o biednym kraju:

Biedny kraj w marzeniach sennych zwiastuje, że dzięki poszerzeniu dotychczasowych granic otworzysz się na innych i zaistniejesz w pewnym środowisku, dzięki czemu osiągniesz nieplanowany dobrobyt. Wynik Twojej pracy może okazać się zaskakujący nawet dla Ciebie. Kiedy śnisz, że mieszkasz w biednym kraju jest to znak, że przechodzisz przez trudny okres w swoim życiu i pragniesz zmian. Twoja perspektywa poszerzy się jedynie z biegiem czasu bądź wtedy, gdy ktoś wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń.

Sennik biedny dom:

Sen o biednym domu odzwierciedla pragnienie pokonania biedy oraz doświadczenia życiowej obfitości za sprawą ciężkiej pracy. Nadzieję przyniosą Ci ludzie, którzy byli w podobnej sytuacji do Ciebie i doskonale rozumieją przez co obecnie przechodzisz.

Co oznacza sen, w którym kiedyś byłeś biedny:

Jeśli śnisz, że kiedyś byłeś biedny a teraz już nie jesteś oznacza to, że zanim wyjdziesz z ubóstwa będziesz musiał najpierw stoczyć długą walkę i obrać właściwy kurs w życiu. Pozwoli Ci on wiele zrozumieć oraz zaangażować się w dodatkową działalność, która okaże się niezbędna do Twojego dalszego rozwoju.