Bekon

  Bekon w marzeniach sennych jest symbolem chciwości, egocentryzmu oraz samolubnych myśli i emocji. Sen stanowi przesłanie, że należy zacząć bardziej szanować i cenić innych ludzi za to, co robią na co dzień. Częsty sen o bekonie jest także oznaką fantazjowania w niewłaściwy sposób o kimś, do kogoś od dawna próbujesz się zbliżyć. Lepiej doceń to, co masz bo inni mogą Ci tylko pozazdrościć, Twoje życie jest bowiem na tyle dobrze zorganizowane, że nie musisz martwić się drobnymi kłopotami, w które często wpadają inni.
  Sen, w którym jesz boczek oznacza, że powinieneś zadać sobie pytanie, co mogą uczynić inni, aby pomóc Ci realizować zadania potrzebne do osiągnięcia tego, czego pragniesz w swoim życiu. Najrozsądniej będzie przyjąć zaoferowaną pomoc nie unosząc się pychą. Sen stanowi również wróżbę, że los nieoczekiwanie wynagrodzi Cię za wszelkie życiowe niepowodzenia.
  Kiedy śnisz, że ktoś je bekon, wówczas może to oznaczać, że przyjaciel bądź krewny mają szereg problemów, a Ty jesteś jedyną osobą, która może im pomóc.
  Wędzony bekon we śnie stanowi przesłanie, że zbyt mocno się starasz w pewnym aspekcie swojego życia, czasami lepiej cofnąć się o krok, aby zobaczyć i zrozumieć rzeczy zupełnie z innej perspektywy.
  Surowy boczek we śnie zapowiada serię problemów w rzeczywistym życiu, które mogą przyczynić się do utraty materialnego bogactwa. Jedyne co możesz zrobić to kontynuowanie pracy ze swoimi przyjaciółmi i proszenie ich o pomoc i wskazówki, gdy tylko zauważysz, że w czymś utkniesz.
  Sen o smażonym bekonie to znak, że powinieneś z kimś porozmawiać otwarcie i szczerze, gdyż osoba ta jest bardzo nieszczęśliwa z uwagi na swoje życie prywatne. Prawdopodobnie poszukuje ona bratniej duszy, która zechciałaby ją wysłuchać.
  Peklowanie bekonu wieszczy, że otrzymasz od kogoś dobrą wiadomość a także zwiastuje nieoczekiwany prezent, który zaowocuje niezwykłymi chwilami w Twoim życiu.
  Gotowany, pięknie pachnący bekon oznacza, że Twoja niezależność sprawi, że zapewnisz sobie życie na najwyższym poziomie bez polegania na innych.
  Nieświeży bekon we śnie zwiastuje trudne chwile, oznacza także, że staniesz się mniej czujny i bardziej podatny na ataki wroga, który za wszelką cenę będzie chciał pokrzyżować Twoje plany. Sen stanowi także ostrzeżenie, by lepiej zadbać o swoje zdrowie.
  Jeśli często śnisz o bekonie jest to znak, że błąd, który popełnisz bądź decyzja, którą zamierzasz podjąć, nie będą zgodne z kierunkiem, w którym pragniesz podążać w swoim życiu.

Zobacz także:

 • Honor
 • Demokracja
 • Psalm