Sennik Bat

Bat we śnie najczęściej symbolizuje rozczarowanie. Prawdopodobnie zawiedzie Twoje zaufanie osoba, na której zawsze mogłeś polegać, która w każdej sytuacji udzielała Ci wsparcia. Alternatywnie sen o biczu oznacza, że musisz przejąć kontrolę nad swoim życiem. Musisz mieć więcej samodyscypliny i wykazać się większą pewnością siebie.

Szczegółowe znaczenie snu o bacie

Widok bata we śnie symbolizuje karę, nieszczęście, wstyd i poczucie winy. Sen może oznaczać jakieś obraźliwe sytuacje z Twojego życia lub niefortunne okoliczności.

Trzymaniu bata we śnie jest zapowiedzią ekscytującego romansu. Spotkasz osobę, która całkowicie zawróci Ci w głowie.

Jeżeli we śnie widzisz jak inni trzymają bat, to taki sen oznacza, że stracisz zaufanie do ludzi po tym, jak ktoś bliski bardzo Cię skrzywdzi. Obrażenia emocjonalne będą na tyle duże, że na długi okres stracisz zaufanie do ludzi.

Kupno bata we śnie oznacza, że zbyt emocjonalnie podchodzisz do życia. Zbyt łatwo wpadasz w gniew, być może warto się zastanowić nad własnym zachowaniem i jakie może mieć ono dla Ciebie konsekwencje.

Sprzedaż bata oznacza natomiast tęsknotę za ukochaną osobą. Być może w ostatnim czasie nie spędzaliście razem tyle czasu ile bys chciał, lub czujesz się po prostu samotnie.

Bycie biczowanym we śnie oznacza, że ktoś kontroluje, lub pragnie kontrolować każdy aspekt Twoje życia. Jeżeli owa kontrola pochodzi od Twoje partnera, być może warto zastanowić się czy dalszy związek ma sens. Sen może wskazywać także na Twoje seksualne oraz emocjonalne potrzeby.