Sennik Barykada

  Barykada w marzeniach sennych wskazuje na różnego typu emocje, do których należy podchodzić na różne sposoby, aby jak najlepiej wykorzystać nadarzające się w życiu okazje. Sen o barykadzie jest najczęściej sugestią, że powinieneś uznać pewne przeszkody w realnym życiu, które nieustannie ciągną Cię w dół. Samo uznanie tych barier może pomóc Ci odnieść sukces. Sen, w którym widzisz barykadę symbolizuje duchową siłę oraz brak ruchu w sensie dosłownym jak i przenośnym w codziennym życiu.

Znaczenie snu – BARYKADA.

  Tworzenie barykady oznacza, że będziesz musiał pokonać liczne przeciwności losu oraz stawić czoła swojej konkurencji.
  Opieranie się o barykadę we śnie zapowiada pokonanie życiowych przeszkód, podczas gdy zapadnięta barykada jest zwiastunem podjęcia niepotrzebnego ryzyka.
  Jeśli czekasz na kogoś przy barykadzie, wówczas sennik wieszczy cierpliwość w radzeniu sobie z problemami, opóźnieniami i przeszkodami.
  Jeśli nie możesz przejść z powodu jakiejś barykady to we śnie znak, że będziesz mieć trudności z realizacją swoich planów.
  Zniszczona barykada świadczy o porzuconych planach, które będą wiązały się z kłopotami finansowymi. Lepiej zatem nie zaniedbuj swoich obowiązków zarówno tych osobistych jak i zawodowych, jeśli dobrze zaplanujesz sobie pracę zapewne uporasz się ze wszystkim.
  Wysoka barykada oznacza, że zdobywanie nowych doświadczeń okaże się dla Ciebie niezbędne, dlatego nie upieraj się jeśli zaczniesz dostawać do wykonania coraz trudniejsze zadania.
  Jeśli widzisz protestujących ludzi przy barykadzie oznacza to we śnie, że Twoi współpracownicy będą chcieli wykorzystać Twoje prywatne kontakty do załatwienia własnych spraw.
  Płonąca barykada zwiastuje w snach, że dziwny zbieg okoliczności odwróci grożące Ci poważne niebezpieczeństwo.