Barista

    Barista w marzeniach sennych to znak, że wykażesz się nowymi umiejętnościami, które pozwolą Ci zdobyć zaufanie wielu ludzi z Twojego otoczenia. Sen o bariście jest wyrazem potrzeby zmiany codziennej rutyny a także urozmaicenia swojego obecnego życia. Sennik wyjaśnia, że barista stanowi wszystkiego, co nadaje życiu smak i jest jego najcenniejszą esencją. Sen jest także wyrazem gościnności, domowej atmosfery oraz tworzącej się wspólnoty.

Podstawowe znaczenie snu BARISTA:

    Gdy widzisz baristę w swoim śnie jest to oznaką, że zmienisz swój dotychczasowy styl życia na bardziej luźny, Twoje podejście do wielu spraw całkowicie się zmieni, przestaniesz także stresować się błahostkami i plotkami na swój temat.
    Jeśli jesteś baristą, sennik mówi, że pragniesz na siłę uszczęśliwić innych nie myśląc o sobie. Powinieneś wykorzystać swoją energię do tego, aby zacząć skupiać więcej uwagi na swoim szczęściu.
    Jeśli śnisz, że widzisz jak barista robi kawę, wówczas jest to znak, że podejmiesz jakąś decyzję zbyt pochopnie, co odbije się negatywnie na Twoich relacjach z najbliższym otoczeniem.
    Jeśli śnisz, że przechodzisz kurs na baristę, Twoja żywiołowość i temperament przyciągną uwagę ludzi, dzięki którym znajdziesz się w centrum uwagi. Twoje życie nabierze rozpędu, odkryjesz w sobie także duszę towarzystwa.