Sennik Bariera

  Bariera pojawiająca się we śnie to metafora przeszkody, którą musisz jak najszybciej pokonać w swoim życiu. Z duchowego punktu widzenia reprezentuje podziały panujące pomiędzy śniącym a Jego najbliższym otoczeniem. Sen o barierze oznacza, że nie potrafisz zbliżyć się do innych ludzi bądź nie wiesz jak się z nimi porozumieć, gdyż komunikacja społeczna to nie jest Twoją mocną stroną. Sennik wieszczy, że powinieneś zmienić swój sposób myślenia i otworzyć się na nowe pomysły innych gdyż praca zespołowa to Twój największy atut i jednocześnie wyzwanie. Alternatywnie sen, w którym widzisz barierę oznacza, że będzie grozić Ci w życiu chwilowe niebezpieczeństwo.

Znaczenie snu – BARIERA:

  Gdy widzisz barierę to znak, że w najbliższym czasie zanotujesz straty w biznesie. Sennik oznajmia, że na Twojej drodze pojawią się nieoczekiwane trudności. Obciążenie codzienną pracą i problemami będzie tylko wzrastać.
  Jeżeli śnisz, że tworzysz barierę odgradzającą Cię od innych, to prawdopodobnie pragniesz się przed kimś schronić lub ktoś narusza Twoją przestrzeń osobistą.
  Przekroczenie jakiejś bariery we śnie to znak, że pewna sprawa ku Twojemu zaskoczeniu zakończy się spektakularnym sukcesem.
  Bardzo wysoka, nie do pokonania bariera wieszczy w snach optymistyczne zakończenie długo ciągnącej się sprawy. Sennik zdradza, że przed Tobą pracowity okres, z którego nikt Cię nie odciąży. Nie licz także na taryfę ulgową ze strony współpracowników ani na planowany wypoczynek.
  Jeśli bariera pojawia się w Twoich snach kilka razy, oznacza to, że pomimo usilnych starań nie będziesz mógł zdobyć tego, czego pragniesz.

Zobacz także:

 • Iść
 • Pokojówka
 • Broń