Barbarzyńca

  Sen o barbarzyńcy symbolizuje dziką stronę ludzkiej natury oraz nieokiełznane pożądanie. Reprezentuje burzliwy charakter i nadmierną impulsywność. Sennik ujawnia, że brak zahamować w wielu kwestiach życiowych zacznie Ci bardzo przeszkadzać w codziennym życiu. Motyw barbarzyńcy niezwykle często pojawia się w trudnych sytuacjach życiowych. Być może wydaje Ci się, że stoisz nad przepaścią i nie masz już wyjścia. Tymczasem Twoje losy mogą szybko zmienić kierunek, jeśli tylko zaczniesz górować nad panującymi wokół Ciebie skrajnościami oraz nierównościami. Alternatywnie sen może oznaczać, że stajesz się coraz bardziej zuchwały i szorstki.
  Widok barbarzyńcy oznacza, że będziesz mieć do czynienia z niegodziwym człowiekiem, który zacznie narzucać Ci swoje zdanie oraz ingerować bez wyraźnej potrzeby w Twoje życie. Na szczęście wątek ten szybko się urwie, gdyż Twój oprawca nie będzie wiedział, w którą stronę ma dalej zmierzać.
  Jeśli jesteś barbarzyńcą we śnie to znak, że uda Ci się uporać z największymi problemami, z którymi miałeś do tej pory do czynienia.
  Gdy ktoś nazywa Cię barbarzyńcą, wówczas Twoje niepohamowane instynkty ujawnią się w ciężkich czasach. Jeśli nie nauczysz się panować nad swoimi emocjami i impulsywnością wszystko źle się dla Ciebie skończy.
  Rozmowa z nim wieszczy, że Twoje skrajne uczucia wezmą górę nad racjonalnym podejściem do pewnej sprawy. Zaatakujesz człowieka, który nie będzie niczemu winny.
  Gdy widzisz go w telewizji oznacza to, że przestaniesz biernie przyglądać się panującemu wokół Ciebie szaleństwu i ku zaskoczeniu wszystkich wreszcie zareagujesz. Jeśli weźmiesz sprawy w swoje ręce, wiele osób doceni Cię w końcu za odwagę i zaangażowanie.
  Gdy jest nim ktoś bliski, nieprzyjazna osoba z Twojego otoczenia zniszczy to, co tworzyłeś z mozołem przez długi czas. Odbudowanie wszystkiego nie będzie już dla Ciebie takie proste jak zakładałeś na samym początku.
  Gdy jest nim obca osoba to znak, że zajmiesz się wreszcie sprawą, która od pewnego czasu nie daje Ci spokoju. Niestety z czasem przekonasz się, że poruszyłeś tylko wierzchołek góry lodowej i nad sprawą tą nie warto się dłużej pochylać.
  Gdy Cię goni bądź Ci grozi, wówczas powinieneś uważać na to z kim przystajesz, bowiem nieodpowiednie towarzystwo może sprowadzić Cię na manowce.