Baran

Baran w snach jest symbolem uporu oraz braku skłonności do kompromisów niezbędnych do przetrwania w trudnych warunkach. Baran reprezentuje takie cechy jak męskość, wytrwałość, siłę, wytrzymałość i potencję. Według sennika baran świadczy o braku dojrzałości emocjonalnej. Najprawdopodobniej podejmujesz wszelkie działania bez refleksji nad tym, jakie będą ich konsekwencje.

Znaczenie snu Baran

Czarny baran

Sen o czarnym baranie niestety nie jest dobrym znakiem. Ktoś z Twojego bliskiego otoczenia bardzo Cię rozczaruje. Najlepiej jeśli zachowasz pozytywne relacje ze swym otoczeniem i nie będziesz wszystkim wytykać ich błędów.

Mały baranek

Sen o małym baranku jest pozytywnym symbolem, który stanowi zapowiedź radości z małych rzeczy oraz pokonanie presji spowodowanej pracą.

Zabicie barana

Sen o zabiciu barana wskazuje na liczne smutki w Twojej najbliższej przyszłości pomimo, że w rzeczywistości będziesz mieć wiele powodów do radości. Zgodnie z sennikiem spojrzysz wreszcie na wiele spraw z zupełnie innej strony, przez co również nabierzesz większej pewności siebie. zwiastun cierpienia, zagrożenia i pecha w życiu.

Atakujący baran

Sen o atakującym baranie nie jest dobrym znakiem, zwykle wróży problemy z bliskimi będące źródłem zachwianej komunikacji, trudności finansowe bądź kłótnie z powodu różnicy zdań. Taki sen wróży także liczne zagrożenia, pecha oraz cierpienia z powodu czyjejś krytyki bądź popełnionych błędów. Pamiętaj, że nie warto rozwiązywać żadnych problemów zbyt impulsywnie, bowiem kluczem do rozwiązania wszelkich spraw jest spojrzenie na sprawy z góry.

Stado baranów

Kiedy śnisz o stadzie baranów oznacza, że będziesz kłócić się z upartą osobą, która okaże się niezdolna do pójścia na kompromis. Niestety kłótnia ta przy braku równowagi emocjonalnej może przerodzić się w niekontrolowany konflikt. Uważaj zatem co mówisz, aby później niczego nie żałować.

Rogi barana

Rogi barana w snach stanowią ostrzeżenie przed lekkomyślnym podejmowaniem decyzji oraz zbyt częstą zmianą zdania. W innym znaczeniu taki sen wieszczy, że będziesz mieć przebiegłego wroga, który będzie próbował Cię zdyskredytować psując Twoją reputację i dobre imię a także kłamiąc na Twój temat.

Jakie jest znaczenie snu o baranie w senniku mistycznym?

Sen o baranie wskazuje, że potrzebujesz w życiu więcej spokoju. Choć szanse na to, że Twoje chaotyczne życie ulegnie zmianie są marne, to jednak poczujesz chęć odmiany. Trudno będzie Ci nadążyć nad wszystkim, co dzieje się wokół Ciebie, jednak gdy zrobisz sobie dłuższą przerwę i zregenerujesz siły, na pewno poczujesz się znacznie lepiej. Widok barana w snach świadczy o agresji, energii i impulsywności, alternatywnie w dobrym znaczeniu może reprezentować także sukces, powodzenie i szczęście.

Sen, w którym jesteś baranem wskazuje, że odczuwasz rozbicie przez obecną sytuację bądź podjętą w przeszłości decyzję.

Kiedy śnisz, że słyszysz beczenie barana, jest to znak, że stracisz kontakt z bliską osobą lub okryjesz się wstydem.

Strzyżenie barana we śnie wieszczy, że spotka Cię niesprawiedliwe cierpienie.

Sen o jedzeniu baraniny wróży niemiłe wydarzenia, które pozostaną na dłużej w Twojej pamięci.

Zobacz także:

  • Orszak
  • Stres
  • Pupil