Sennik Bar

  Bar występujący w snach reprezentuje głębokie poczucie szczęścia i spełnienia, jest także symbolem miejsca, do którego zwykle udajemy się, aby uciec od własnych problemów. Bar w marzeniach sennych może być także omenem zmieniającym życie śniącego. Sennik mówi, że w negatywnym znaczeniu symbolizuje słabość charakteru, smutek, stratę i ubóstwo. Sen o barze wskazuje także na chęć ucieczki od problemów dnia codziennego oraz ukrycia się w bezpiecznym miejscu przed ludźmi, którzy stale poddają wszystko krytyce. Sen może stanowić także ostrzeżenie, aby nie ulegać w życiu nadmiernie przyjemnościom lub nie szukać akceptacji za wszelką cenę.

Szczegółowe znaczenie snu o barze:

  Kiedy śnisz, że widzisz bar jest to oznaką pragnienia doznania życiowych przyjemności bądź poszukiwania akceptacji w realnym świecie.
  Jeśli jesteś w barze w swoim śnie, jest to na ogół wyrazem chęci ucieczki od stresów codziennego życia.
  Spotkanie w barze ze znajomą osobę wieszczy w snach, że ktoś wkrótce wyświadczy Ci dużą przysługę.
  Jeśli śnisz, że stoisz przy barze jest to znak, że postawiasz barierę we wzajemnych relacjach pomiędzy sobą a bliskimi. Po takim śnie najlepiej powstrzymaj się od podejmowania ważnych życiowych decyzji.
  Picie w barze według sennika oznacza, że poszukujesz akceptacji wśród pewnej grupy towarzyskiej, która może mieć wpływ na Twoje dalsze osiągnięcia i sukcesy.
  Jeśli jesteś pijany bądź nietrzeźwy w swoim śnie, wówczas oznacza to, iż nadszedł czas, aby wreszcie zacząć podążać własną drogą zamiast stale być pod wpływem innych ludzi. Taki sen jest także wyrazem luźnego podejścia do życia i spraw bieżących. Uważaj, bo stracisz nad czymś kontrolę.
  Jeśli jesteś częstym gościem w barze, wówczas sennik wieszczy potrzebę wprowadzenia pewnej znaczącej zmiany w Twoim życiu. Może to również oznaczać, że poszukujesz przyjemnego środowiska wolnego od codziennych trosk i utrapień.
  Marzenie senne o kobiecie obsługującej bar to znak, że poszukujesz kogoś, kto ma podobne upodobania do Ciebie.
  Jeśli śnisz o innych osobach pijących w barze jest to znak, że będziesz miał okazję poprawić swoją edukację.
  Gdy w marzeniach sennych pijesz w barze przez długi czas, jest to znak, że jeśli nie zachowasz stosownej ostrożności ludzie, których wkrótce poznasz spróbują Cię wykorzystać.
  Jeśli pijesz w barze tylko trochę, oznacza to, że pojawi się problem natury finansowej, którego rozwiązanie będzie wymagało od Ciebie pracy nie tylko fizycznej, ale także intelektualnej.
  Pusty bar we śnie jest zapowiedzią problemów emocjonalnych.
  Zatłoczony bar według wiedzy zawartej w senniku wieszczy liczne trudności w relacjach z partnerem życiowym, może być także oznaką nieśmiałości.
  Praca przy barze zwykle wieszczy w snach, że ludzie zaczną Ci się zwierzać ze swych tajemnic, musisz także liczyć się z tym, że ktoś bardzo Cię rozczaruje.
  Dla osób samotnych sen o barze stanowi przesłanie, aby wreszcie wyjść do ludzi i przestać stronić od towarzystwa.