Sennik Bankructwo

  Sen o bankructwie stanowi najczęściej ostrzeżenie przed kiepskimi interesami a także przed ludźmi, którzy mogą Cię oszukać. Transakcje, jakie teraz podejmiesz mogą okazać się chybione a nawet szkodliwe dla Twojego portfela. Uważaj zatem na ludzi, których spotykasz w biznesie, gdyż mogą oni próbować Cię wykorzystać. Uważaj nawet na najbliższych wspólników. Nie bój się odezwać w porę, gdy przypadkiem okaże się, że nie wszystko Ci się zgadza, szybka reakcja może okazać się bowiem kluczem do sukcesu.
  Jeśli sam bankrutujesz, wówczas powinieneś przygotować się na większe wydatki, które nie przyniosą Ci zbyt wiele radości. Nieustanne kupowanie drogich rzeczy i wydawanie pieniędzy stanie się dla Ciebie bardzo uciążliwe.
  Sen o czyimś bankructwie to znak, że zaczniesz wnikliwie analizować skłonności pewnej osoby, jej zachowania, zwierzenia i wypowiedzi. Wszystko to po to, aby podjąć dalsze decyzje dotyczące wspólnych przedsięwzięć i transakcji finansowych.
  Jeśli Twoja firma bankrutuje oznacza to, że wykonasz tylko jedną spośród dwóch zaplanowanych czynności. Dzięki Twojej uwadze i spostrzegawczości nadrobisz zaległości i uda Ci się dopiąć wszystko do końca.
  Rozmowa o bankructwie we śnie wieszczy, że przestaniesz ukrywać oraz zatajać swoje pragnienia, zaczniesz mówić o nich niezależnie od tego jakich będziesz mieć słuchaczy.
  Uniknięcie bankructwa we śnie to znak, że samodzielnie poradzisz sobie z problemem, który wydawał się do tej pory nierealny do rozwiązania. Jeśli odpowiednio wcześnie skupisz się na swoim zadaniu, w przyszłości stosunkowo rzadko będą powtarzały się podobne sytuacje.
  Sen o bankructwie znanej osoby to znak, że nie będziesz musiał usuwać się w cień, jeśli przestaniesz przejawiać zahamowania, staniesz się bardziej rozmowny oraz zaczniesz z łatwością nawiązywać kontakty z różnymi, także z obcymi osobami.
  Bankructwo dużej firmy oznacza, że wyciągniesz właściwe wnioski z czyjejś porażki. Niewłaściwy stosunek najbliższego otoczenia do obowiązku, jaki będziesz musiał podjąć sprawi, że trudno będzie Ci przełamać negatywne nastawienie do nowej sytuacji życiowej.