Sennik Bankomat

  Bankomat w marzeniach sennych jest zwykle gwarancją bezpieczeństwa finansowego. Jeśli zatem martwisz się o swoją przyszłość, Twoje obawy są zupełnie bezpodstawne. Sen zwiastuje również, że będziesz mieć w życiu sporo szczęścia, dzięki czemu znajdziesz wiele świetnych okazji finansowych, z których uda Ci się w porę skorzystać. Widok bankomatu we śnie niekiedy niesie ze sobą przesłanie, że niektórzy postrzegają Cię jako zepsutą osobę, która nie doświadczyła zbyt wielu trudności, przez które inni muszą przechodzić w swoim życiu.
  Gdy widzisz bankomat we śnie może to oznaczać, że znajdziesz się w swoim życiu pod pewnego rodzaju presją finansową.
  Jeśli we śnie wypłacasz pieniądze z bankomatu oznacza to, że zmarnujesz zbyt wiele swej energii na na bezowocne inwestycje i wysiłki, które nie są warte zachodu, taka sytuacja będzie miała negatywny wpływ na Twoje uczucia.
  Kiedy widzisz jak ktoś inny korzysta z bankomatu, wówczas sen świadczy o Twojej kiepskiej sytuacji finansowej.
  Kilka bankomatów obok siebie to znak, że w najbliższej przyszłości zrobisz wszystko co w Twojej mocy, aby tylko osiągnąć w życiu stabilność finansową.
  Gdy śnisz, że gubisz kartę do bankomatu, wówczas powinieneś być bardziej ostrożny i lepiej zadbać o własne oszczędności. Wydawanie pieniędzy na nieopłacalne rzeczy może bowiem sprawić, że w mgnieniu oka staniesz w obliczu kryzysu finansowego.
  Jeśli we śnie bankomat wypłaca Ci więcej pieniędzy niż chcesz świadczy to o tym, że masz nabrzmiałe ego oraz rościsz sobie prawa do rzeczy, które nie do końca Ci się należą. Uważaj, bo przez takie zachowania możesz stracić przyjaciela.
  Sen o zepsutym bankomacie to znak, że jest coś w Twoim życiu, do czego byłeś przyzwyczajony, ale w tej chwili już nie działa, a tym samym stale uprzykrza Ci życie. Sen może również wieszczyć, że zaskoczą cię wieści, które dotrą do Ciebie niespodziewanie.
  Jeśli śnisz, że wkładasz do bankomatu kartę to znak, że masz ochotę się wzbogacić i zrobisz wszystko co w Twojej mocy, aby tylko osiągnąć swój cel.
  Gdy ktoś kradnie Ci pieniądze bądź kartę przy bankomacie jest to znak, że uda Ci się przezwyciężyć wszystkie życiowe trudności, przez które obecnie przechodzisz. Musisz być jednak czujny, aby nie zaczął prześladować Cię duch ubóstwa.
  Jeśli śnisz, że w danym miejscu nie możesz znaleźć bankomatu jest to zapowiedź, że nie będziesz w stanie znaleźć wyjścia z nurtującej Cię sytuacji życiowej.

Zobacz także:

 • Przód
 • Słój
 • Spa