Bankier

  Bankier we śnie oznacza, że Twoja sytuacja finansowa wymyka się spod Twojej kontroli. Chwilowy zastój nie powinien zniechęcać Cię jednak do zaniechania podejmowania nowych inicjatyw. Nie próbuj jednak łapać wszystkich srok za ogon, bo Twoje wysiłki mogą pójść na marne. Sen wieszczy także zaciągnięcie zobowiązań, które będą trudne do uregulowania.
  Widok bankiera stanowi zapowiedź trudności finansowych w życiu śniącego, przypomina o tym jak bardzo wartościowa jest pomoc bliskich w przezwyciężeniu wszelkich niedogodności życiowych.
  Rozmowa z bankierem we śnie jest zwykle zwiastunem strat, które z czasem okażą się nieuniknione. Dobrze zatem byłoby przygotować się na ewentualny krach a zwłaszcza w finansach osobistych.
  Gdy Ty jesteś bankierem to znak, byś uważał na wszelkie spekulacje, bo mogą one Ci bardzo zaszkodzić. Wszelkie ryzykowne przedsięwzięcia nie przyniosą Ci planowanych korzyści majątkowych, zatem przemyśl czy warto się w nie angażować.
  Bankier przeprowadzający transakcję finansową to znak, że szczęście w finansach zacznie Ci sprzyjać jeśli tylko będziesz kierować się własną logiką i odsuniesz od siebie złych doradców. Trzymaj się zatem swoich pierwotnych założeń a w przyszłości będziesz mógł spać spokojnie.
  Jeśli podpisujesz umowę z bankierem to znak, że powinieneś uważać na wszystkie kruczki na dokumentach, które są napisane drobnym makiem. Twoi wrogowie nie śpią i na pewno pragną abyś popełnił błąd.
  Kłótnia z bankierem oznacza, że będziesz musiał bronić swoich racji wbrew wszystkim. Jest to sygnał świadczący o tym, że warto zastanowić się na tym, czy wszystkie kroki związane ze sprawami materialnymi są właściwe. Być może będziesz musiał poprosić kogoś o doradztwo i opinię, aby móc właściwie rozwiązać problem, z którym nieustannie się borykasz.
  Gdy widzisz go przy pracy to znak, że ktoś zapuka do Twych drzwi z prośbą o zwrot udzielonej pożyczki sprzed lat. Zdziwisz się, bo może chodzić o coś innego niż pieniądze. Zastanów się na przyszłość czy warto w przyszłości podejmować takie zobowiązania.