Bańka mydlana

  Bańki mydlane pojawiające się w snach są symbolem dziecięcych marzeń i fantazji, znakiem spokoju i szczęścia a także wyrazem beztroskiego życia z dala od trosk i utrapień zwykłej codzienności. Sennik podaje, że im większe i bardziej kolorowe bański w marzeniach sennych, tym wewnętrzna radość śniącego będzie większa oraz będzie trwała dłużej. Sen o bańkach mydlanych może także stanowić ostrzeżenie przed zbyt naiwnym podejściem śniącego do ważnych aspektów życia oraz przed życiem pełnym złudzeń i naiwnych obietnic.

Znaczenie snu: BAŃKI MYDLANE

  Gdy śnisz, że widzisz bańki mydlane, wówczas oznacza to, że jeśli nie chcesz przeżyć głębokiego rozczarowania, lepiej zacznij wystrzegać się złudzeń.
  Jeśli we śnie puszczasz bańki mydlane jest to znak, że świat fantazji, w którym żyjesz przysporzy Ci wielu zmartwień i szkód.
  Kiedy ktoś inny we śnie puszcza bańki mydlane, sennik przestrzega śniącego przed oszustami, którzy kryją się w najbliższym otoczeniu.
  Duże i kolorowe bańki mydlane w marzeniach sennych to znak, że pustka w sercu, którą odczuwasz od długiego czasu oraz życie w bezładzie zakończą się dla Ciebie bezpowrotnie, znów zaczniesz żyć pełnią szczęścia i radości.
  Jeśli puszczasz bańki mydlane wraz z innymi ludźmi jest to znak, że Twoja szlachetna postawa, pogoda ducha i radosne podejście do życia zachęcą innych do podążania Twoim śladem. Sen może również oznaczać, że sprawdzisz się wzorowo w pozycji lidera.
  Bańki mydlane, które pękają w Twoim śnie są oznaką, że w pewnej dziedzinie wykażesz się brakiem podstawowej wiedzy bądź zachowasz się jak dziecko, ludzie zaczną oceniać Twoje czyny a nie plany i zamiary. Jeśli nie będziesz wreszcie trzeźwo myśleć oraz nie wykażesz się dorosłą postawą względem innych, sennik wieszczy, że najbliższe grono towarzyskie wyrzeknie się Ciebie bądź straci do Ciebie zaufanie.
  Jeśli śnisz, że nie możesz zrobić baniek mydlanych bądź nie masz płynu, aby je zrobić jest to znak, że Twoje marzenia legną w gruzach bądź dasz się nabrać na puste słowa lub przechwałki człowieka o egoistycznym podejściu do życia oraz wysokim poczuciu własnej wartości.
  Jeśli widzisz jak dziecko puszcza bądź łapie bańki mydlane jest to w snach znak, że zażartujesz sobie z pewnej osoby w bardzo niemiły sposób przez co wywołasz niepotrzebną aferę. Po pewnym czasie jednak wyjaśnisz zaistniałe zgrzyty i wszystko powróci do normy.